Wpis z mikrobloga

@Brightsider uh. No a ja 30+, zarabianko mityczne 10k pracując że 2 godziny dziennie, a reszta czy gry, książki, jutuby i inne.

Muszę mojemu synkowi i żonie powiedzieć, że niestety, ale jestem przegrywem i wiecznym dzieckiem, bo mi jakąś pipa z tt tak powiedziała :)
@Pusty_Pugilares: No dlatego mówię- niebieski słucha rapu i nie mam z tym problemu. Sama #!$%@? czasem jakieś Ariany Grande i Doja Cat.BA! Gram se trochę w Simsy 1 i 4 XD
Ale mam kumpli którzy w stroju Tede 2010 co wieczór piją alko i walą sobie konia do tych samych piosenek i jakichś bitew freestylowych które wygrali 15 lat temu. No i w sumie spoko, ich sprawa ale osobiście bym nie
@Brightsider: No bo z niektórych rzeczy się wyrasta, ma rację - klocki trochę dziwne hobby, ale nikomu nie wadzi. Nawet spoko bo z dzieciakiem będzie układał, ale jednocześnie bobu zostaw tego at z gwiezdnych wojen bo to 3 koła kosztuje ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Brightsider: Ja #!$%@?. Tak bardzo pluję na ludzi którzy patrzą na dorosłego faceta - odpowiedzialnego, z pracą, wykształceniem etc. i kiedy dowiedzą się, że np. gra w gierki 30 minut dziennie lub raz na rok ułoży zestaw lego, to już nie są ważne te poprzednie cechy, taki facet jest Piotrusiem Panem i #!$%@?. Dobrze, że trzymam się z dala od takich ludzi xD
@ArniHell: kiedyś tak było ale wtedy kobiety nie miały prawa głosu a najlepsze co im się przytrafiło w życiu to mąż. Pomimo zmian wiele kobiet wciąż żyje kilka wieków zacofane. Oczekiwania względem mężczyzn niczym ze średniowiecza przy jednoczesnym korzystaniu z przywilejów współczesności. Z taką powinno się postępować jak sobie życzy, czyli bić w mordę codziennie z rana. Wtedy czułaby się spełniona.