Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1170
@Brightsider: bo chłop 30 lat to powinien już się niczym nie interesować tylko #!$%@?ć na dwa etaty albo w jednym porządnym, tak żeby pani nie musiała nic robić.
  • Odpowiedz
@Radysh: #!$%@? tam priorytety. Tu chodzi o to że kobieta wyobraża sobie jak ten jej facet powinien wyglądać i elementy które jej nie pasują ZWALCZA, odbierając radość życia, nawet jeśli to jest to co faceta cieszy

Najlepszy przykład to właśnie te klocki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 655
@Radysh: ale tutaj laska ma nawet problem ze chłop w chwili wytchnienia lubi sobie klocki złożyć xD W żaden sposób się to nie gryzie z rodzinnym życiem.Mialbym teraz z ojcem dużo lepszy kontakt gdyby preferował takie zajawki zamiast ogladania meczy i picia piwa
  • Odpowiedz
Masz latać za nią . Nie możesz mieć swoich zainteresowań marzeń i zabawek. Zabawne bo ona to wszystko może mieć i chce to mieć bo o tym piszę. Niech #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Radysh: można słuchać rapu, układać klocki, pic alko i nadal być dobrym mężem i ojcem dla swoich dzieci. Jak to przeczytałem to odniosłem wrażenie że problemem jest to że on czymś się interesuje. Z drugiej strony mam wrażenie że niektórzy faceci jak pójdą do pracy, wezmą kredyt i zrobią dzieci to osiągnęli swój szczyt i nic więcej nie muszą robić :/ Dlatego takie rzeczy weryfikuje się zanim zrobi się dzieci :)
  • Odpowiedz
@graf_zero: @Brightsider: Fakt. Tylko całkiem możliwe, że te klocki to tak zwana ostatnia kropla, która przelała czarę.

Nie bronię tu babki bo ciężko po paru wpisach stwierdzić jakie między nimi
są relacje. In minus dla niej jest to, że wyrzyguje frustracje w Internecie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Brightsider: Takimi ludzmi jak ta baba nie nalezy sie przejmowac. Z mojej pamieci to na cala szkole bylo moze 100 osob spoko, z ktorymi moglem pogadac, a bylem szkolnym top chadem. Reszta to byli ludzie oderwani od rzeczywistosci. Czyli ok. 300 dziwnych osob.
  • Odpowiedz
Zabawne bo ona to wszystko może mieć i chce to mieć bo o tym piszę. Niech #!$%@?.


@kukurydza: idę o zakład że ona swoich zainteresowań nie ma.
Tylko 100% konsumpcja mediów i reklam
  • Odpowiedz