Wpis z mikrobloga

@osiemosiemczteryjeden: Dziwisz się? Byłem na święta u rodziców mojej dziewuchy na wsi i mi opowiadali że kilka lat wcześniej mieli wysyp nowotworów u sąsiadów. Rozwiązanie? Wezwali egzorcystę [sic!]. W poranek bożonarodzeniowy wyszedłem sobie polatać dronem i ujrzałem widok z załączonego obrazka. Rodzice mówili że tak z połowa wsi pali, że zgłaszali do straży miejskiej i do sołtysa ale nikt z tym nic nie robi.

Potem się ludzie dziwią dlaczego u
k.....a - @osiemosiemczteryjeden: Dziwisz się? Byłem na święta u rodziców mojej dziew...

źródło: comment_1640597128AErlLHOTbJA7V4tkFKwEQ4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MicroPepe: Szkoda tylko, że nie bierzecie pod uwagę, że Holandia czy też Anglia to jednak mają trochę inny klimat niż my :)

Gdyby wszystkie kraje o podobnym klimacie miały taką samą gęstość czujników jak my, to nie bylibyśmy jedyną czerwoną plamą na tej mapie.
  • Odpowiedz
@osiemosiemczteryjeden: szury tak jadą po tych maseczkach, a prawda jest taka, że podczas zimy każdy mieszkaniec Śląska i Małopolski powinien w niej chodzić non-stop na zewnątrz przez smog.

Na zewnątrz chodzić w maseczkach, które nie zablokują tego pyłu, a później i tak siedzieć w domu z tym samym powietrzem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@osiemosiemczteryjeden: Imho to nie przez sam smog tylko to że ludzie nie wietrzą mieszkań, bo na dworzu śmierdzi. Przez co w mieszkaniach/domach rozwijają się drobnoustroje itp. Dodatkowo przy ogrzewaniu wilgotność powietrza spada do tragicznego poziomu i mamy przesuszone drogi oddechowe = podatność na zarażenie.
  • Odpowiedz
myślisz, że Anglik albo Holender łażą co kilka godzin do syfnej kotłowni żeby podrzucić czarnego złota do kotła? A później wygrzebują z tego kotła sadzę i popiół jak jacyś ludzie pierwotni? Wyobraź sobie, że taka kultura i cywilizacja tylko w Polsce.


@MicroPepe: Fakt, że tam jest dużo cieplej niż w Polsce już w ogóle wpływu na nic nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz