Wpis z mikrobloga

Czy ten serwis już został całkowicie opanowany przez szury? Już nie tylko hejt na szczepionki, hejt na maski, ale w gorących jest już nawet hejt na dobrowolne testy w domu, żeby dziadków przypadkiem nie zarazić:

https://www.wykop.pl/wpis/62663327/xddd%C4%8Fddddddddddddd-ktos-robil-testy-covidoee-gosc/

#rakcontent #bekazprawakow #shitwykopsays #bekazszurow #zalesie
źródło: comment_1640451511tjTK4HFIM8B5OD7gfLeUCf.jpg
  • 53
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
nie dajmy się zwariować. Jak dziadek umrze to umrze?

@czeskiNetoperek: Równie dobrze dziadek może się wywrócić, uderzyć głową i umrzeć. Poza tym, niektórzy starsi ludzie mają to kompletnie w dupie, bo wolą te ostatnie lata życia wykorzystać jak się tylko da i je spędzić z najbliższymi, a nie bunkrować się w domu kolejny rok i czekać niewiadomo jeszcze ile czasu zanim się ta cała błazenada skończy.
@czeskiNetoperek: chłopie dałeś sobie wcisnąć kit przez rządy i media, nie myślisz racjonalnie. Robienie sobie testów na wirusa przy wigilii to absurd.
Ciekawe - jak uważasz, ze to wyraz dbania o kogoś to czy jednocześnie tak samo dbasz o profilaktykę innych chorób? Czy przed wigilijnym jedzeniem prosiłbyś o zrobienie testu na poziom cukru? Czy wysłałeś ich na badanie żeby sprawdzić czy nie zaczyna się rozwijać rak? Czy wątroba jest sprawna? Czy
@LuxEtClamabunt: z wymienionych chorób tylko covid jest zaraźliwy i tylko jego można zatrzymać ograniczonym kontaktem ¯\_(ツ)_/¯ co chwila w naszym otoczeniu ktoś choruje na covida, a na to co wymieniłeś zdecydowanie rzadziej w obecnym okresie

kit przez rządy i media


@LuxEtClamabunt: albo przez organizację takie jak WHO, wszelkich medyków i specjalistów w zakresach związanych z epidemiami, biologii itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe - jak uważasz, ze to wyraz dbania o kogoś to czy jednocześnie tak samo dbasz o profilaktykę innych chorób?


@LuxEtClamabunt: Tak, dbam na co dzień o ich zdrowie i pilnuje czy na bieżąco się badają i chodzą do lekarzy. To takie dziwne że ludzie w rodzinie dbają o siebie? Co jest dziwnego że ktoś zrobił sobie tani test na chorobę, którą może zarazić innych?
Czy ten serwis już został całkowicie opanowany przez szury?

@czeskiNetoperek: Większość normików spędza teraz czas z rodziną czy na wyjazdach więc, podobnie jak w inne święta czy weekendy na wykopie dominują spermiarze, szury i dowcipy o sraniu ¯\_(ツ)_/¯
@czeskiNetoperek pytałem już o to innego Mirka ale zapytam i Ciebie: czy przed Covidem sprawdzałeś czy nie jesteś nosicielem wirusa grypy? Mogłeś być bezobjawowym, mogłeś kogoś zarazić, ten ktoś mógł przejść ciężko, a nawet umrzeć. Rozumiem, że robiłeś takie testy wcześniej? Nie porównuję szans na to bo to nie ma znaczenia skoro jakiekolwiek są.
@Kamokamo: ja uważam, że to normalne. Np moi dziadkowie już są starej daty, babcia po przebytym nowotworze.
Przed covidem jak byłam chora lub źle się czułam to do nich nie jechałam bo nigdy nie wiadomo czym mogłabym zarazić. Teraz mogę sobie zrobić test i nawet jak się dobrze czuję to przynajmniej upewnię się, że chociaż tym ich nie zarażę.
? Czy przed wigilijnym jedzeniem prosiłbyś o zrobienie testu na poziom cukru? Czy wysłałeś ich na badanie żeby sprawdzić czy nie zaczyna się rozwijać rak? Czy wątroba jest sprawna? Czy nie ma problemu z sercem? Czy może tylko Covid teraz tylko istnieje?


@LuxEtClamabunt: co ty #!$%@? geniuszu w ogóle porównałeś xDDDDD
A ty #!$%@? geniuszu z czym się nie zgadzasz? Czy tylko tak rzucasz mięsem na prawo i lewo? Argument był taki że dzięki tym testom dbają o zdrowie najbliższych, to powinni dbać o zdrowie najbliższych na każdej płaszczyźnie a nie tylko prewencyjnie przed covidem
@Kamokamo: tak, to jest zupełnie normalne w czasach pandemii. W UK każdy może sobie zamówić darmowe testy lateral flow do domu (5 sztuk w paczce! niesamowite!). Z tego co wiem dzieciaki w szkołach powinny robić taki test dwa razy w tygodniu. Tylko w Polsce jak w lesie. Nie dość, że musicie płacić to jeszcze szurostwo się burzy, że ktoś chce sobie zapewnić bezpieczne spotkanie rodzinne.