Wpis z mikrobloga

@endipek: bardzo dziękuję! Dokładnie takich butów szukam. Teraz sprawdzałem cenę, to tak jak się spodziewałem trzeba za nie zapłacić srogo zabulić, bo ok. 7 paczek, a to już nie są przelewki ... ehhh ale to są buty na lata. Obecnie zakupiłem "repliki" śniegowców na wyprzedaży, ale trochę przeciekają jak się długo chodzi po śniegu. its over... Ale już wiem na co będę odkładał ;). pzdr.!
@ZajawkowiczeQ ja swoje mam trzeci rok, nic z nimi się nie dzieje. A na lodzie też nie łatwo się poślizgnąć. Niestety kosztują ile kosztują ale warto, to są jedne z nielicznych butów ktore miałem w swoim życiu i wiem, że będą na lata. Mój znajomy ma swoje 5 lat i są już sciurane ale fakt, nie mają łatwo i nosi je praktycznie cały czas. Będą Ci służyć!
@endipek: obecnie mam buty, które użytkuje od gimnazjum, czyli minęło już jakoś 15 lat... śniegowce tego typu, również nie do #!$%@?. Jednak już przed dwoma laty zaczęły się rozklejać i nawet klejenie nie pomogło. Przepuszczają wodę, więc na sezon zimowy już się nie nadają. Też jestem z tych, którzy zimowe buty wybierają na lata, a zdarza się, że użytkuje je nie tylko zimą. Dużo chodzę po lasach na tzw. spierdotripy ;).
@endipek: Swoje zephyry katuje już 6 jak nie 7 rok i zakatować nie mogę. Żeby było śmieszniej mają tak charakterystyczny bieżnik, że leząc wczoraj do sklepu wiedziałem po śladach na śniegu, że będzie po nim krążył ktoś w tych samych kapciach xDDDD Polecam każdemu, ale radzę brać wersje z gumową, a nie kauczukową podeszwą (kauczuk ściera się od samego patrzenia)
@Baguette_416: z tą podeszwą to u mnie jest tak, że przez tyle lat w sezonie zimowym przewracałem się na każdej lepszej oszronionej powierzchni :D. Buty zimowe, górskie (typu old school) a podeszwa gumowa, ale jakby z "plastyku" hehe ;) - to dopiero paradoks. Obczaiłem sobie te Twoje zephyry i widziałem też kilku wyjadaczy w tym właśnie obuwiu. - byli to głównie wojskowi. Elegancko.
@ZajawkowiczeQ: to nie są buty zimowe. Nawet wersja z goretexem (sam cioram cały rok, ale wolę ostrzec). Lowa wyprodukowała ten model na potrzeby sił specjalnych do szybkich akcji in & out, ewentualnie ganiania po pustyni. Da się w nich robić inną robote, ale tracą na żywotności.