Wpis z mikrobloga

Mirasy pomocy! Liczę na świąteczny cud. Czy ktoś w #bialapodlaska albo najbliższej okolicy sprawa? Odpadł mi tłumik w busie a muszę wrócić najpóźniej w niedziele do Gdańska. Płacę jak za prezydenta. Poratujcie chociaż plusem dla zasięgu. #spawanie #mechanikasamochodowa #pytaniedoeksperta #pytanie
źródło: comment_16403653415tWtsWvR3yp9txqVtfiV6F.jpg
  • 71
@Dajne_Muta: Jechałem dzisiaj kawałek za takim busem na S2 w Warszawie, strasznie śmierdziało spalinami. To na pewno nie Twój bo wiem ze byś zadbał o sklad spalin i stan techniczny silnika, tak sobie tylko marudzę
Jak coś to na Orlenie możesz kupić taka taśmę do latania tłumików, jak masz dziurę. Jak Ci się urwał to podjedz i najedź jednym bokiem na wysoki krawężnik i spróbuj go przymocować jakimś drutem.
@Dajne_Muta: Kiedyś w volvo s40 odpadł mi przedni zderzak, zaczepy były urwane. Z jednej strony przymocowałem słuchawkami, z drugiej sznurówką - tylko to miałem. Też to było w jakieś święto, bo sznurówka była z lakierków xD 25 km przejechałem, znalazłem domowy warsztacik i jakiś dziadeczek-właściciel, wyszedł w kapciach i przymocował na nity za 20 zł.