Wpis z mikrobloga

Mirasy pomocy! Liczę na świąteczny cud. Czy ktoś w #bialapodlaska albo najbliższej okolicy sprawa? Odpadł mi tłumik w busie a muszę wrócić najpóźniej w niedziele do Gdańska. Płacę jak za prezydenta. Poratujcie chociaż plusem dla zasięgu. #spawanie #mechanikasamochodowa #pytaniedoeksperta #pytanie
Pobierz Dajne_Muta - Mirasy pomocy! Liczę na świąteczny cud. Czy ktoś w #bialapodlaska albo n...
źródło: comment_16403653415tWtsWvR3yp9txqVtfiV6F.jpg
  • 71
grubo poleciałeś z tymi trytytkami xD jakiś drut stalowy chociaż byś dał, bo te krawędzie blach je poprzecinają raczej..
przypomniało mi się jak mi kiedyś urwał się tłumik w civiku ( ͡° ͜ʖ ͡°) też były ciekawe przygody, chociaż miałem blisko do domu a nie z białej podlaskiej do gańska w wigilię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dajne_Muta: A wiesz no rozni ludzie są. Mam T4 z pasji i odgruzowuję go jak mogę. Ale ogladalem ostatnio Caravelle na wypasie ktora koleś latał do roboty aż przestało mu sie chcieć ją naprawiać. Smutno widzieć taką perelke tak zakatowaną.

Jak z blacharką sobie radzisz? Coraz mniej majstrów chce to robić a naprawa kompleksowa takiej wielkosci auta to koszt pół nowej Dacii
pamietam jak kiedys wracalem z liceum, szedlem na przystanek i slysze z daleka jak jedzie kobieta z urwanym wydechem. Zatrzymala sie przede mna i pyta czy moge jej jakos pomoc. Ja 17 lat mina WTF i pytam

- ale jak?

- nie wiem to pan jest mezczyzna.

rozesmialem sie i poszedlem na przystanek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pilkarskiswir: Roszczeniowa krowa typu : "uwaga, mam cipę, wszyscy powinni
@Dajne_Muta: Kiedyś w volvo s40 odpadł mi przedni zderzak, zaczepy były urwane. Z jednej strony przymocowałem słuchawkami, z drugiej sznurówką - tylko to miałem. Też to było w jakieś święto, bo sznurówka była z lakierków xD 25 km przejechałem, znalazłem domowy warsztacik i jakiś dziadeczek-właściciel, wyszedł w kapciach i przymocował na nity za 20 zł.


@forfame kiedyś urwałem zderzak w Escorcie zimą, zamocowany na sznurku do prania dal rade na powrót