Wpis z mikrobloga

Żona pracuje, a mąż na wódeczkę, bo hehe on w domu pomagać nie będzie.
No i rozumiecie: WÓDECZKA, WÓDÓNIA, WÓDICZKA KOCHANA MOJA NAJWIAŻNIEJSZA

W sumie polak jak się nie #!$%@?, to się nudzi.

Praworządność może być odbierana, sądownictwo niszczone gospodarka w rozsypce, ale jak jest wódeczka jest git

A baby niech robią święta. No i oczywiście heh jakie piekło kobiet, obowiązki domowe to przecież nie praca

A teraz na poważnie.
Przeraża mnie ten zachwyt w naszym społeczeństwie nad piciem wódki.
Nieambitna, prymitywna rozrywka, która prowadzi do chorób i problemów rodzinnych.

#bekazpodludzi #bekazprawakow #polska #swieta #bekazpolakow
P.....r - Żona pracuje, a mąż na wódeczkę, bo hehe on w domu pomagać nie będzie.
No ...

źródło: comment_1640337481nDX7svZ4ozDPK3U5na5AeP.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • 2
Żona pracuje, a mąż na wódeczkę, bo hehe on w domu pomagać nie będzie.


Po czym wnioskujesz, że nie pomagał? Post wstawiony po 22, więc pewnie już na dzisiaj robota skończona
  • Odpowiedz
Raz jeden ziomek jak usłyszał, że nie piję alkoholu to tak bardzo chciał się dowiedzieć z jakiegoż to powodu i był tak upierdliwy, że w końcu mu powiedziałam, że mam 12 lat (uwierzył xD)


@Tyrande: Ja raz usłyszałam, że muszę mieć strasznie smutne życie, skoro nie piję xD No nie wiem, mnie się wydaje, że smutne życie to ma ktoś, kto się musi koniecznie napić, żeby się poczuć lepiej.
  • Odpowiedz
mieć strasznie smutne życie


@choochoomotherfucker: smutne życie, to mają ludzie, którzy przywalają się do tego jak żyją inni. Sam nie pije, ale nie prowadzę jakiegoś krucjaty antyalkoholowej. Nie sądzisz, że to głupie aby się wywyższać z tego powodu i czuć się lepszym, bo nie pijesz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PrzeKomentator: człowieku tak jest od Portugalii po Kamczatkę. Wszyscy chodzą #!$%@?. I Włoch i Niemiec i Anglik i rus. Nie jesteśmy w tym wcale wyjątkowi, wystarczy spojrzeć na statystykę. Polska jest dopiero na 12 miejscu pod względem spożycia wódki w Europie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PrzeKomentator: Polska już dawno nie jest krajem z dużym spożyciem wódki. Polacy przerzucili się na browar, a ogólne spożycie alkoholu na głowę mieszkańca jest gdzieś w średniej UE. Lubisz żyć stereotypami? Cygan zawsze kradnie, a murzyn ma skłonność do gwałtu?


@chromypies: zobacz na tagi. Typowy lewak jest typowy, ojkofobia wpisuje się w ten pogląd.
  • Odpowiedz