Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ryba9: Zapowiadał że lajtów nie będzie robił do końca roku, od tego czasu robi już drugiego. Tyle te jego lajty pożegnalne są warte - golić frajerów póki się da i tyle.
A że ludzie chcą wpłacać? Przecież im nie bronię. Tak samo jak by ci ktoś na ulicy w ryj napluł, a ty byś powiedział że to orzeźwiający deszczyk pada. Masz prawo tak twierdzić i masz nawet prawo się tym cieszyć,
@AjekPL: Przepraszam bardzo ale co ciebie moje dupsko i jego stan interesuje? Muszę cie rozczarować i odrzucić twoje zaloty bo ja nie z takich. A wiem że apetycznie wygląda i ci ślinka cieknie. Będziesz się musiał czyjąś inną dupą zainteresować.
@Zwanek: Nie czuje się żeby ktoś napluł mi w ryj. Bardzo dobrze że Olo wrócił i walczy z tymi chwastami a przy okazji jak zarabia to spoko, powtarzam po raz setny że jemu się poprostu należy. Co innego widzowie menela, oni zostali już opluci nie raz :)
@Kartofle_miesne: no właśnie dlatego dodałem że menel np zbierał na cele które nie wypełniał, brał widzów na litość żeby mu wpłacali i ciągle o tym mówi i to jest robienie swoich donejterow w balona
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie czuje się żeby ktoś napluł mi w ryj.

@ryba9: Luz - właśnie o tym pisałem wyżej

Co innego widzowie menela, oni zostali już opluci nie raz

same shit, different toilet
@ryba9: Ja wychodzę z założenia że wpłacających dla menela, Olgierda i Barneya się powinno traktować jak wpłacających dla szczura. Skoro ktoś jest na tyle głupi żeby jakiekolwiek pieniądze wysyłać dla mitomanów, cwaniaczków, kombinatorów i patusów to ich się powinno walić na hajs ile wlezie. Jeśli menel zbiera na kamerę i ty mu się chcesz do tej kamery dołożyć to bardzo dobrze że menel tej kamery nie chce kupić. Im takie walenie
@Zwanek: typie uwierz mi że jakby ktoś napluł mi w ryj czy przynajmniej tak bym się poczuł zareagowałbym i nie wyjeżdżaj mi tu z insuacjami że Olo mnie wydymał bo ja mu jeszcze nic nie wpłaciłem. Ogarnij się bo czepiasz się dobrego chłopaka zamiast skupić się na tych bitych pałach jak nowak czy andrzejewski
@kuba6700: no i o to mi chodzi bo u mnie ma ogromny plus za jazdę z rudym i menelem. Nie jestem ślepo w niego zapatrzony czy jest moim idolem jak menel dla bobolakow ale w tej walce murem za Olgierdano
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
typie uwierz mi że jakby ktoś napluł mi w ryj czy przynajmniej tak bym się poczuł zareagowałbym

@ryba9: No właśnie Wójcik ci pluje i nie reagujesz. Wręcz przeciwnie, bronisz go.

Olo mnie wydymał bo ja mu jeszcze nic nie wpłaciłem

Ale go propsujesz, nabijasz fejm i srasz się do ludzi którzy go wyjasniają. Wciąż robisz dla niego robotę za frajer, a on ma wdupie nawet dane ci słowo :v

czepiasz się
@Zwanek: w jaki sposób mi napluł Olo w ryj? No bez kitu nie czaje cię. Dla mnie czy odszedł czy wrócił to jego sprawa i jakby odszedł to ok jego decyzja a jak wrócił to też dobrze bo będzie dalej wyjaśniał tych gamoni. Na jakiej podstawie twierdzisz że mnie Łukasz oszukał skoro nie wpłaciłem mu ani złotówki na pożegnalnym lajcie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
w jaki sposób mi napluł Olo w ryj? (...) Na jakiej podstawie twierdzisz że mnie Łukasz oszuka

@ryba9: Daruję sobie wymienianie wszystkich jego krzywych akcji, skupię się tylko na ostatniej.
Koleś ogłasza wszem i wobec, że w tym roku nie będzie robił więcej lajtów. Ma to dowodzić, że podchodzi do sprawy z dystansem i nie zależy mu na kasie. Już po 5 czy 6 dniach odpala lajta, a przecież nie był
@Zwanek: porównując Ola do menela jest głupotą. Naprawdę chodzi ci o to że Olgierd powiedział że odchodzi a wrócił i masz z tym taki wielki problem? Nie wierzę, albo jesteś ukrytym obroncą pedrci i nowaka albo fanatycznym przeciwnikiem Olgierdano z jakiegoś innego powodu. Może ci podobny gość dokuczał w szkole
@ryba9 porównując Mexa do menela jest głupotą.
Naprawdę chodzi ci o to że Mexicano powiedział że zbiera na to a kupił co innego i masz z tym wielki problem?
Nie wierzę, albo jesteś ukrytym obroncą łukaszka albo fanatycznym przeciwnikiem Mexicano z jekiegoś innego powodu. Może ci podobny gość dokuczał w szkole
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Naprawdę chodzi ci o to że Olgierd powiedział że odchodzi a wrócił i masz z tym taki wielki problem?

@ryba9:

Daruję sobie wymienianie wszystkich jego krzywych akcji, skupię się tylko na ostatniej.

Przecież tutaj ci wyraźnie podkreśliłem, że on sobie więcej nagrabił :v
Była bitwa z Aronem i późniejsze cwaniakowanie przed widzami, wcześniejsze odcinanie się i lajty pożegnalne, a później kłamanie ludziom, że dostał pismo od Menela. Kłamanie w żywe oczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ryba9: Aczkolwiek Froidowska interpretacja @salamsalejman do mnie przemawia - mi by nie przyszedł do głowy pomysł, że ktoś kogoś nie lubi, bo mu ktoś podobny w szkole dokuczał. Czyżbyśmy mieli tutaj kolejnego @andrzej-roman, śmiejącego się z kogoś spędzającego sylwestra na wykopie, mimo że robił dokładnie to samo xD
@Zwanek nie męcz już chłopa. Znęcasz się nad nim jakimiś psychoanalizami, zamiast napisać mu, że dupa gówno menel siku, ruda kura i tak dalej.

U jego na podlasju to wadka i bicie mordy byli. Swoje swego kryli a inne plemie szczekali. I dobre czasy byli.

A teraz internety, ludzie zdania normalnie składają, różne style życia i opinie mają. Co to się podziało...
@Zwanek: Wogole to chłopie nie wiem kim jesteś i czym się zajmujesz ale ja nie mam czasu w przeciwieństwie do ciebie i tego frajerzyny salamsalejmanka wieczorem pisać całe strony z odpowiedziami. Mam rodzinę i ciekawsze zajęcia niż przesadne przesiadywanie na wykopie. Napisałem co miałem napisać i elo
@Zwanek o widzisz i jeszcze się "waflujesz z paróweczkami" głuptasie, idioto, cymbałku, debilku, epitecie obelżywy

No obraź się rozgniewaj poczuj pot na dłoniach, nerwy, walkę na śmierć i życie przez monitor.
Oto życie i społeczeństwo w krasie pospolitej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam rodzinę i ciekawsze zajęcia

@ryba9: Ja tam sobie w wolnej chwili odpisuję. Polecam się nie spinać, nie "żyć internetem" i od razu jest lepiej xD
@salamsalejman: haha jaki typ. Myślisz że jak troszkę potrolujesz to jesteś mądry? Jesteś tępy jak but a na dodatek masz szczęście że jest coś takiego jak wykop bo dzięki temu misiu będziesz miał gdzie spędzić sylwestra ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@salamsalejman: Prawie zawsze się tak kończy. Osobiście, jak ktoś zaczyna w wyzwiska uciekać, to przyjmuję że zrozumiał swoje błędy, ale zwyczajnie nie jest jeszcze gotów się do nich przyznać. Wystarczy dać mu czas.
@Zwanek: co? Chcesz mi chłopie wmówić że Olgierdano nie jest lepszy od menela i rudego a może i jest gorszy i ja zrozumiałem swój błąd że się z tym nie zgadzam? Odpłynales teraz i szkoda mi czasu na pisanie z tobą. Mimo wszystko wesołych świąt