Wpis z mikrobloga

Swego czasu napisałem na swoim tagu autorskim apel, że poszukuję na Wykopie osoby lub osób, które ogarniają hobbystycznie grafikę 3D, w celu wizualizacji pewnych koncepcji do mojego artykułu popularnonaukowego.

Na przestrzeni kilku miesięcy udało się stworzyć bardzo udane wizualizacje, za które odpowiedzialny jest Wykopowicz @Wakacje_na_Trisolaris (aczkolwiek pomoc przy projekcie zaoferowało nieco więcej osób i jest on rozwojowy).

W artykule znajdują się m.in. panoramy 360 stopni (kompatybilne z VR) stworzonych przez nas, czysto hipotetycznych pokładów załogowej wersji statku Starship ( #spacex ).

Tu link bezpośrednio do albumu na flickr.com – przy czym grafiki te mogą nie być do końca jasne bez kontekstu (artykuł).

Zapewne będziemy chcieli wraz z @Wakacje_na_Trisolaris jeszcze coś w przyszłości zobrazować (a już trwają prace nad kilkuminutową animacją), więc jeśli chcesz pomóc (nawet wymodelowanie jednego obiektu, który umieścimy później w projekcie, zostanie bardzo docenione) i dołączyć do naszego Discord, wyślij PW.

#blender #grafika3d #tworczoscwlasna #hobby #kosmos
Pobierz texas-holdem - Swego czasu napisałem na swoim tagu autorskim apel, że poszukuję na Wy...
źródło: comment_1640203318hdTfpwomKEUdoQego9H7a1.jpg
  • 4