Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mnie na to stać. Dla niektórych to bieda samochód a dla mnie to mega skok jakości życia.

#aryoconcent #pokazauto #chwalesie

Ofc na gaz, bo liczę że ceny wrócą do normalności i będę mógł sobie w sensownej cenie jeździć a najważniejsze że dziecko nie będzie już przewożone w 20 letnim gruzie tylko w czymś bezpieczniejszym
Aryo - Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mni...

źródło: comment_1640162032lEuxmay8CRWBNb06wnFo9h.jpg

Pobierz
  • 400
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daeun: +1 , nawet moja żona jak widzi Dacie odrazu ocena klienta jest gorsza niż w 20 letnim Mondeo. Nie wiadomo ślad to się wzięło, może to po prostu brzydkie słabe auta.


@totti10: To niezłe podejscie XD
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: k---a, oglądałem 5 letniego Koleosa w komisie przysalonowym. Nie dość że droższy niż nowy Duster (ale za to bogata wersja bardzo), to wyraźnie był bity, chociaż sprzedawca zapewniał inaczej. Nawet fotel kierowcy miał luzy. Udało mi się w końcu znaleźć 3 letniego X-Traila w znakomitym stanie, jechałem po niego 2h w jedną stronę. Jakby się okazało, że też padaka, to po zmarnowanym dniu bym się poddał, dołożył prawie 50k
  • Odpowiedz
  • 1
Bardzo fajne autko. Sam miałem poprzednia generację. Przez 5 lat używania jedyne co się zepsuło to żarówka w tylnej lampie. Żadnej rdzy czy innych dziwnych awarii. Pilnować płynów i wymieniać regularniej olej i nie będzie problemów.
Na niektóre rynki duster jest nawet sprzedawany ze znaczkiem renault a nie Dacia, wiec spodziewam się poziomu bezpieczeństwa na poziomie innych renówek.
Jedyne co było fatalne w starszej generwcji to fotele. Na krótki trasy czy po
  • Odpowiedz
@Aryo: Z jednej strony plusik, a z drugiej... auto z salonu = przepłacone, poza tym na gaz? serio? biznesmenem to ty chłopie nie będziesz. Równie dobrze mógłbyś kupić bajeranckie mieszkanie, super nowoczesny design, itp., ale metraż to 18 m^2, a widok z okna jest na ruchliwą ulicę. Dla mnie obecnie najlepszy biznes, to kupić gdzieś po taniości samochód elektryczny z dobrym akumulatorem, np. Hongguang Mini
  • Odpowiedz
  • 1
@pernikovy_tatko Ja też oglądałem toyotę corollę i Hyundaia elantrę. Przyspieszenia, spalanie i wygląd w środku do d--y w porównaniu z Rapidem, a cena wyższa. Plus gówniany sedanowy bagażnik, a w liftbacku mam 550 l
  • Odpowiedz