Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mnie na to stać. Dla niektórych to bieda samochód a dla mnie to mega skok jakości życia.

#aryoconcent #pokazauto #chwalesie

Ofc na gaz, bo liczę że ceny wrócą do normalności i będę mógł sobie w sensownej cenie jeździć a najważniejsze że dziecko nie będzie już przewożone w 20 letnim gruzie tylko w czymś bezpieczniejszym
Aryo - Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mni...

źródło: comment_1640162032lEuxmay8CRWBNb06wnFo9h.jpg

Pobierz
  • 400
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a potem piszą, że może być tak, że diody świecą słabiej niż halogeny, bo homologacja na reflektory jest ta sama (co nie jest prawdą i wie to każdy, kto interesował się montowaniem żarówek ledowych do reflektorów halogenowych).


@Vetinari: nie "homologacja jest ta sama" tylko wymogi homologacyjne w kwestii minimalnej jasności świecenia czy tam oświetlania. Nie jest to jedyny artykuł z branży czasopism motoryzacyjnych temat tego czy ledy swiecą lepiej niż
  • Odpowiedz
@polecony_8: 17 letnie auto i prestiż :D nie wiem komu chcesz zaimponować, ale nie zazdroszczę towarzystwa xD W cenie 100k nie szuka się prestiżu tylko bezpiecznego, niezawodnego środka transportu. Ciekawe ile razy taki Range Rover oberwał w czasie swojego żywota. A nawet jeśli nie, ile zostało mu sztywności względem tego co wyszło z fabryki.
  • Odpowiedz
@atari666: sobie bo lubie takie auta, i właśnie kupiłem go dla bezpieczeństwa :) ten range rover wazy 3 tony i w razie zderzenia po twoim "nowszym" aucie wiele nie zostanie, gwiazdki ncap to nie wszystko - powiem tyle wole 17 auto premium (premium to nie BMW lub Audi) niż to ci się teraz produkuje, motoryzacja zeszła na psy, spece od marketingu wmówili nam to co im było na rękę aby
  • Odpowiedz
@Aryo: Jak Ciebie cieszy, to nas dwa razy :) dla jednych (ja) auto to pasja i hobby, dla innych środek transportu, który ma być bezpieczny i niezawodny, nie przejmuj się opinią innych.
  • Odpowiedz
17 letnie auto i prestiż :D nie wiem komu chcesz zaimponować, ale nie zazdroszczę towarzystwa xD W cenie 100k nie szuka się prestiżu tylko bezpiecznego, niezawodnego środka transportu. Ciekawe ile razy taki Range Rover oberwał w czasie swojego żywota. A nawet jeśli nie, ile zostało mu sztywności względem tego co wyszło z fabryki.


@atari666: Nawet jak miał dzwona to i tak będzie lepszy od Dustera pod tym względem chociazby przez
  • Odpowiedz