Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mnie na to stać. Dla niektórych to bieda samochód a dla mnie to mega skok jakości życia.

#aryoconcent #pokazauto #chwalesie

Ofc na gaz, bo liczę że ceny wrócą do normalności i będę mógł sobie w sensownej cenie jeździć a najważniejsze że dziecko nie będzie już przewożone w 20 letnim gruzie tylko w czymś bezpieczniejszym
Aryo - Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mni...

źródło: comment_1640162032lEuxmay8CRWBNb06wnFo9h.jpg

Pobierz
  • 400
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kanciak12 To akurat zaleta, że ma mało gwiazdek. A na poważnie, ktokolwiek jeszcze na te żałosne ncap patrzy? Przecież oni dają 1 gwiazdkę za to, że np. auto nie ma systemu samoistnego utrzymywania pasa ruchu i pokrewne pierdoły, a na bezpieczeństwo nie patrzą. Pamiętny przykład Fiata Punto Evo i Punto 2012- te same auta, a Punto Evo miało 5 gwiazdek, Punto 2012 zero XDD
  • Odpowiedz
@Aryo: W Dusterze jest beznadziejna widoczność i jest dosyć ciasny. Mimo to, sam bym wolał nowe tanie auto z salonu niż gruz od niemca w podobnej cenie. Niech Ci służy, przyjemnej jazdy życzę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Aryo: tez mam dustera w prestige 2019 rocznik dodatkowo klima automatyczna i zapasowe koło, dałem bodaj 59k, silnik 115 sce bez turbo 1.6 litra. Jeździ się bardzo dobrze. Nic się nie psuje. Wymieniaj tylko olej co rok bo w zaleceniach jest co 2 lata.
  • Odpowiedz
@szczyp1orek nie wiem co to za podejście, jeśli ktoś nawet i by zbierał 10 lat ale by uzbierał i kupił beż kredytu to znaczy że go stać bo przecież sobie to kupil. Lepiej zbierać i 20 lat i kupić za zaoszczędzone pieniądze niż na kredyt
  • Odpowiedz
@Aryo: Dusterek spoko opcja, nawet sobie dobrze radzi w terenie (oczywiście, jakby to napisały jakieś p----y mieszkające w swoich "TERENUWACH" na mudach i ze snorkelem - "h-j nie teren jak śmisz nazywoć to terenuwko halo dzie ciongnik bo w-------m w bajoro"), a do tego w zależności od wyposażenia ma większość najpotrzebniejszych rzeczy. Może nie ma takiego komfortu jak w innych markach, ale z drugiej strony jakiś wypierdziany gruz
  • Odpowiedz