Wpis z mikrobloga

Ale to prawda, nic odkrywczego.Beda osoby które sie zaraza podczas wigilii i w następstwie tego umrą. I w większości będą to osoby niezaszczepione
Bardzo zabawne, kilka miesięcy temu do stołu zasiadła moja babcia (niezaszczepiona, nie mogła ze względu na chorobę serca). Zaraziła się covidem przy tej kolacji od dalszej rodziny (nie tylko ona, kilka osób się wtedy zaraziło) i tydzień później już jechałem na pogrzeb.


@Vetinari: moj ojciec tez zarazil sie na imprezie rodzinnej z okazji moich urodzin. Dwa tygodnie pozniej już nie żył.

@piotre94: dla niektórych zaszczepionych też będzie to ostatnia wigilia, w 2020 roku na drogach zginęły 1084 osoby, zakładając 50% zaszczepionych, około 500 zaszczepionych zginie w 2022 roku w wypadkach komunikacyjnych (,)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@artur7177: widziałem, że włosy się jej szczepiły z chodnikiem. Zwiazek przyczynowo skutkowy szczepienia baby z brakiem karetki dla niej słaby, a bardziej z nieszczepieniem się reszty obywateli. Wiem, że antyszczepy nie macie na bakier z logicznym myśleniem także tego szkoda gadać
brakiem karetki dla niej słaby, a bardziej z nieszczepieniem się reszty obywateli


@Adam_Hilter: tak, nie było karetki bo wszystkie były zajęte wożeniem nieszczepionych dzieci i 30 latków między szpitalami które to są zawalone nieszczepionymi dziećmi i 30 latkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@artur7177: lpr do kobiety w ciąży w dziurze obo mnie lądował z miasta oddalonego 120km bo nie było wolnego zrmu, miasto 80 tys mieszkancow, 100km do swojego wojewodzkiego i 100km do 120 tys mieszkancow następne. Dzieciak rozbił łeb w podstawówce i również lądował lpr bo nie było zrmu. #!$%@? gdzie wy żyjecie?
umiesz jakoś merytorycznie obalić twierdzenie tego gościa, czy tylko miotasz się w szurskim amoku samozwańczego eksperta od medycyny po technikum w #!$%@? dolnym?


@Kazach_z_Almaty: Nie da się obalić samego twierdzenia tego gościa bo niezależnie od wszystkiego jest prawdziwe. Większość Polaków, wśród których jest ok. połowa niezaszczepionych, zasiądzie do wigilii i na pewno ktoś z nich umrze przez rok.
Jeśli w miejsce "niezaszczepionych" wstawisz "zaszczepionych" albo "młodych" albo "starych" to to zdanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vetinari: no jest to oczywiście przykre i każdego szkoda, ACZKOLWIEK. Babcia tak samo mogła się zarazić czym innym w innym uniwersum i też na to umrzeć. Więc kowid to nie jest wszelkie zło tego świata.
@buczubuczu: Oczywiście, że mogła. Przeszła też ciężko zapalenie płuc wcześniej w tym roku i zdarzało jej się chorować od czasu do czasu. Ale akurat na COVID zmarła, a gdyby akurat chory, który ją zaraził, podszedł poważnie do kwarantanny, to może jednak by żyła.