Wpis z mikrobloga

@Kyriakos: w sumie to myslalem ze ten jaguar to ma coś przeciw a wlasnie jak czytam jemu to nie przeszkadza. Tylko innym ludziom w komentarzach. No dziwna sprawa bo gosc niby startował na wpc czy tam innych zawodach? Ogólnie to #!$%@?, bo jak jest dozwolone to czego miałby nie startować. Ten sport to tak czy siak w wiekszosci rywalizacja z samym soba. Jedziesz na zawody i przeciez wiesz jakie masz pr
@Kyriakos: ogólnie to jest dziwny sport. bo z góry wiesz na co cie stać i no nie ma #!$%@? zebys dołożył o wiele więcej. To nie piłka gdzie wszystko może się zdarzyć. Znajoma teraz była w Szwecji i reprezentowała UK w trójboju i skończyła ostatnia. dla mnie to w sumie kicha by była się tak zaprezentować no ale ona jest szczęsliwa bo dołożyła chyba 5kg w martwym. nie wiem ja tego
@johnmorra: startował na wrpf w ciągu i wyciskaniu i chyba tak samo na wpc wiec nadal mógł startować w pełnym trójboju i nikt nie powinien widzieć w tym problemu. Z tego co słyszałem na siłowni to jeden ziomek co był na debiutach chyba miał zaliczony start w ipf i o cos takiego powinni się #!$%@?ć (o ile to prawda oczywiście) Jak tera jest spina o start Wójtowicza to niedługo co? ból
@Cromm: no dlatego pisze ze jak jest taki regulamin ze moze startowac to dlatego sobie to wykorzystał. Tylko teraz nasuwa sie kwestia po co? przeciez od razu wiedział ze wygra jak jest tak przygotowany to nie lepiej sobie jechac konkurować z innymi dzikami? przecież nie jechał dla kawałka metalu i worka z białkiem ; p no chyba ze chciał jakies doswiadczenie zdobyc