Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wezymord: no i kto będzie w gorszej sytuacji, ten co straci firmę i będzie musiał pójść do pracy, czy ten który nie będzie miał co jeść? I proszę cię chyba nie słyszałeś o bankructwie xd

Zamiast powtarzać mi takie banały to lepiej sam sobie zadaj to pytanie tak uczciwie - czy na pewno to ryzyko kapitałowe jest istotniejsze od ryzyka jakie podejmuje pracownik, a do tego on nie ma wpływu
  • Odpowiedz
ten co straci firmę i będzie musiał pójść do pracy


@TenTypZez: Nie rozumiesz co napisałem, nie chodzi o stratę firmy i pójście do pracy tylko odpowiedzialność prywatnym majątkiem. Jeżeli nie odróżniasz DG od sp z.o.o. to nie ma o czym mówić, myślałem że pytasz w dobrej wierze.

czy ten który nie będzie miał co jeść


Czym się różni sytuacja gościa który stracił firmę i musi szukać pracy, od byłego
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wezymord: nie nie, to nie ja nie rozumiem. Odpowiedz na pytanie - co się stanie z tym prezesem firmy po bankructwie i czy ja pewno jego sytuacja będzie gorsza niż pracownika, który też straci pracę, gdy firma zbankrutuje.
Kolejny co się zapętlił xd
  • Odpowiedz
Czym konkretnie ryzykuje? Tym, że jak straci majątek, to będzie musiał pójśc do pracy


@TenTypZez: Że straci posiadany dom, majątek, samochód i pozostanie na lata w długach.
Pracownik (UoP) nie ryzykuje i nie traci nic. Jedynie w przypadku rażącego i celowego działania może stracić równowartość 3 pensji. Jego majątek jest bezpieczny.
  • Odpowiedz
no i kto będzie w gorszej sytuacji, ten co straci firmę i będzie musiał pójść do pracy


@TenTypZez: Ten co będzie musiał pójść do pracy, a do tego straci cały swój majątek.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@void1984: i mówisz, że pracownik tym samym nie ryzykuje? Nie wiedziałeś, że gdy tracisz prace to wypłata przestaje przychodzić?

Przecież sam widzisz, że pracodawca ryzykuje tym, że stanie się pracownikiem. Pracownik ryzykuje głodem i długami.
  • Odpowiedz
i mówisz, że pracownik tym samym nie ryzykuje?


@TenTypZez: Dokładnie. Nikt mu nie zabiera majątku.

Nie wiedziałeś, że gdy tracisz prace to wypłata przestaje przychodzić?

To jedynie brak dodatkowych zysków, nie zlicytowanie wszystkiego co
  • Odpowiedz
Dokładnie. Nikt mu nie zabiera majątku.


@void1984: Bo go nie miał xD

Czyli jedyna róznica jest taka, że pracodawca wcześniej miał majątek, a pracownik nie? I tylko z tego, że pracodawca wcześniej miał więcej, należy mu się szczególna ochrona? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Odpowiedz na pytanie - co się stanie z tym prezesem firmy po bankructwie


@TenTypZez: Będzie biedakiem i straci wszystko co miał wcześniej a do tego zostanie z długami.

Czy ja pewno jego sytuacja będzie gorsza niż
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Będzie biedakiem i straci wszystko co miał wcześniej a do tego zostanie z długami.

@Wezymord: czyli w najgorszym wypadku straci tyle, co pracownik. A tak poza tym, ile znasz tych przypadków gdy właściciel firmy nie ma środków ani znajomości, aby przeżyć po bankructwie firmy? Myślisz że Trump po zaliczeniu bankructwa zebrał na ulicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz