Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wieczorem mój tata (który jest dla mnie idolem) zwierzył mi się ze łzami w oczach, że po prawie 15 latach prowadzenia własnej firmy transportowej będzie zmuszony ją zamknąć ze względu na brak zleceń ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ma już 56 lat i świat komputerów, internetu oraz prowowania swoich usług online jest dla niego czarną magią. Pewnie przez to został w tyle na tle konkurencji.

Ta firma jest dla niego spełnianiem dziecięcych marzeń, dlatego powiedziałem mu, żeby się nie martwił i od nowego roku pomogę mu w znalezieniu klientów.

Być może ktoś z Was potrzebuje usług transportowych lub znacie kogoś kto się rozgląda, dlatego zainteresowanych bardzo proszę o kontakt na priv.

Poniżej zostawiam najważniejsze informacje
-we flocie są 3 samochody dostawcze typu L3
-transport na terenie całej Polski
-dyspozycyjność 24/7 przez cały miesiąc
-TANIO (w aktualnej sytuacji lepiej zarobić mniej niż nie zarobić nic)

Wiem, że na świecie dzieją się większe tragedie, jednak serce mi pęka, gdy tylko przypominam sobie naszą rozmowę. Nigdy go nie widziałem tak przygnębionego.

Dlatego, jak moge prosić to zostawcie plusa, a być może zauważy ten wpis ktoś, kto właśnie rozgląda się za tego typu usługami. Dziękuje.

#lodz #warszawa #wroclaw #poznan #szukampracy #transport #krakow #trojmiasto #katowice #pomocy
BlackBlack - Dzisiaj wieczorem mój tata (który jest dla mnie idolem) zwierzył mi się ...

źródło: comment_1640059778GngtIUB1eeyNwjMpiAw1ZR.jpg

Pobierz
  • 273
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

łnianiem dziecięcych marzeń, dlatego powiedzia


@BlackBlack: Odezwij się do mnie, przygotuję dla taty grafiki na social media reklamujące jego usługi. Pomożesz mu w promocji drogą internetową :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@BlackBlack: jak to możliwe że w obecnych czasach kiedy transport jest potrzebny non stop on nie ma roboty? Tam wcześniej coś musiało nie grać, może ojciec by chciał tylko jeździć ale już kurierka i noszenie soczek to za dużo i nie chce się w to angażować. Tak samo jak międzynarodówka?
  • Odpowiedz
Miras. Teraz transport trawi problem braku kierowców a nie zleceń . Rady jakie miałem już zostały napisane . Powodzenia.
  • Odpowiedz
@BlackBlack: ogłoszenie na olx to podstawa, poza tym stronka na FB - wiadomo. Do tego prosta strona internetowa i podstawowe pozycjonowanie na frazy które mogą przynieść ruch.
  • Odpowiedz
@BlackBlack: sorry, ale osobiście nie byłbym wdzięczny za łapanie zleceń przez litość. Nie podążał za postępem, więc został wygryziony.

Moralne to też nie jest. Ludzie zaczną brać u niego zlecenia, a inny taki Pan jak twój tata będzie smutny, bo jego firma będzie zamknięta zamiast tej.
  • Odpowiedz
@BlackBlack: dalam plusa dla zasięgu, ale myślę że bardziej pomoże wystawienie ofert na jakiś lokalnych grupach facebookowy dla przedsiębiorców, olx czy jakieś inne gumtree niżeli ten post na wypoku. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@innigri: albo jakies zwykłe giełdy transów, skad spedytorzy ich biorą
  • Odpowiedz