Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wieczorem mój tata (który jest dla mnie idolem) zwierzył mi się ze łzami w oczach, że po prawie 15 latach prowadzenia własnej firmy transportowej będzie zmuszony ją zamknąć ze względu na brak zleceń ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ma już 56 lat i świat komputerów, internetu oraz prowowania swoich usług online jest dla niego czarną magią. Pewnie przez to został w tyle na tle konkurencji.

Ta firma jest dla niego spełnianiem dziecięcych marzeń, dlatego powiedziałem mu, żeby się nie martwił i od nowego roku pomogę mu w znalezieniu klientów.

Być może ktoś z Was potrzebuje usług transportowych lub znacie kogoś kto się rozgląda, dlatego zainteresowanych bardzo proszę o kontakt na priv.

Poniżej zostawiam najważniejsze informacje
-we flocie są 3 samochody dostawcze typu L3
-transport na terenie całej Polski
-dyspozycyjność 24/7 przez cały miesiąc
-TANIO (w aktualnej sytuacji lepiej zarobić mniej niż nie zarobić nic)

Wiem, że na świecie dzieją się większe tragedie, jednak serce mi pęka, gdy tylko przypominam sobie naszą rozmowę. Nigdy go nie widziałem tak przygnębionego.

Dlatego, jak moge prosić to zostawcie plusa, a być może zauważy ten wpis ktoś, kto właśnie rozgląda się za tego typu usługami. Dziękuje.

#lodz #warszawa #wroclaw #poznan #szukampracy #transport #krakow #trojmiasto #katowice #pomocy
BlackBlack - Dzisiaj wieczorem mój tata (który jest dla mnie idolem) zwierzył mi się ...

źródło: comment_1640059778GngtIUB1eeyNwjMpiAw1ZR.jpg

Pobierz
  • 273
  • Odpowiedz
@innigri: op ma nadzieję że te worki z betonem itp będzie przewoził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście dla @BlackBlack: powodzonka w szukaniu zleceń.
Na pewno coś się uda ogarnąć.
Uderzaj na portale, na grupy fb lokalne i pobliskie bo wiele osób szuka.
  • Odpowiedz
@BlackBlack: Masa firm zajmuje się tematem marketingu internetowego. Sam mam firme, internety bym ogarnal, ale nie lubie ani ogloszen ani social media wiec zlecam to firmie zewnetrznej. Nawet mozna jednorazowo zlecic komus za pare k mala kampanie, potem samemu odnawiac i postowac tez manualnie na olx, gumtree itd plus jakies male kwoty na miesieczna kampanie na FB. Sorted, nic nie trzeba wiedzieć. Dzien czytania o temacie wystarczy.
  • Odpowiedz
@BlackBlack: A czemu nie przyklei się do jakiejś firmy logistycznej jako wykonawca? Pytam serio, nie znam branży, ale znam kilka takich firm - oni załatwiają transporty, a sami żadnej floty nie mają, tylko podwykonawców. Domyślam się, że biorą za to swoją dolę, ale musi się to przecież wszystkim opłacać, skoro jakoś to działa.
  • Odpowiedz
@CocoMalone2000: Nie zesraj się. Błędne użycie pojęcia nie ma nic wspólnego z celowym użyciem "związku wyrazów" nadającym im inne znaczenie. Po prostu nie masz pojęcia o czym piszesz i pitolisz bez sensu jak przeciętna zielonka
  • Odpowiedz
@BlackBlack: Podwykonastwo w kurierce. Każdy KEP szuka kierowców. Jak masz 3 auta to już jesteś wyżej niż ci co mają mniej. Dniówka to zależy gdzie ale ok 400 zł dziennie (zależy ile stopów realizujesz. D2D to ok 60-70). Aktualnie chyba InPost ma najlepszą ofertę. W peaku biorą praktycznie każdego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BlackBlack: rozumiem że ojciec nie jest into internety i może mieć kłopot ze znalezieniem zleceń w czasie cyfryzacji, ale tyle lat firmę prowadzi i nie mógł sobie jakiegoś studenciaka wynająć żeby mu ogarniał takie sprawy jak wystawianie ogłoszeń, prowadzenie stronki albo szukanie zleceń? Serio?
  • Odpowiedz