Wpis z mikrobloga

Gmach BGK w Warszawie / polska architektura / Good Idea

Wideo bierze na tapet jeden z najbardziej charakterystycznych gmachów państwowych II RP - Gmach Banku Gospodarstwa Krajowego w Warszawie.

https://www.wykop.pl/link/6419225/gmach-bgk-w-warszawie-polska-architektura-good-idea/

#mikroreklama
#warszawa #architektura #ciekawostki #zaintereso #goodidea #gruparatowaniapoziomu
Mr--A-Veed - Gmach BGK w Warszawie / polska architektura / Good Idea

Wideo bierze ...

źródło: comment_1639944762WS9VU1qbwnKUqKiT3rGjzU.jpg

Pobierz
  • 12
@Anakee: niestety w polskim youtubie nie znam dobrych kanałów o sztuce czy architekturze. Nie miałam jednak też potrzeby szukania ich. Kiedyś jednak obejrzałam np. ich filmik na temat osiedla Pruitt-Igoe i stwierdziłam, że dawno tak przestarzałego i nieprawdziwego kontentu nie widziałam. Co najlepsze - gdy napisałam w komentarzu pod filmem, że informacje w nim podawane są zwyczajnie nieprawdziwe i nieaktualne, nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KatpissNeverclean:

niestety w polskim youtubie nie znam dobrych kanałów o sztuce czy architekturze. Nie miałam jednak też potrzeby szukania ich. Kiedyś jednak obejrzałam np. ich filmik na temat osiedla Pruitt-Igoe i stwierdziłam, że dawno tak przestarzałego i nieprawdziwego kontentu nie widziałam. Co najlepsze - gdy napisałam w komentarzu pod filmem, że informacje w nim podawane są zwyczajnie nieprawdziwe i nieaktualne, nie uzyskałam żadnej odpowiedzi.


Dziwne - bo generalnie na YT to