Wpis z mikrobloga

Wiadomo pluralizm, własność prywatna, te sprawy.

Ale jak sobie pomyślę o tych wszystkich Grażynach-Kodziarach - fankach Jandy, Hołdysa i Żulczyka - które chcą zabierać respirator moim kumplom, bo się nie zaszczepili. Które chcą cenzurować takie osoby jak ja - sprzeciwiające się segregacji sanitarnej w tym kraju. Które tak bardzo nienawidzą PiSu, a na trzynastkę i czternastkę wyczekują ze śliną w pysku.

Jak pomyślę o ich podwójnych moralnych standardach. Kraśko śmigający od 6 lat limuzynami na wyjebce jako Nad-Polak - w porządku.

Krysia Janda, która jako Nad-Polka, #!$%@? się w kolejke, żeby 4 miesiące wcześniej niż Grażyna-Kodziara dostać szota Pfizera - w porządku.

Ja, kupujący sobie bułeczki w kasie samoobsługowej w Lidlu, bez szmaty na mordzie - COŚ POEDZIAŁ?!

To sztuczne zasłanianie się „kompasem moralnym”. Jakimiś gwiazdkami, piorunami. Ci ludzie to najwięksi hipokryci w tym kraju. Posłuszni do bólu. PiSowcy są bardziej autentyczni i mniej żenujący.

Niech sobie ustawiają na profilowe nakładki i kupują przypinki. W takim tempie komercjalizacji teatrzyku politycznego w wykonaniu mediów i polityków, niedługo dościgniemy USA i będą wychodziły figurki Funko POP z Trzaskowskim i Martą Lempart. Sojowi widzowie TVN polecą to konsumować z wywieszonym jęzorem.

Niech zbiera plaskacze ten TVN, razem z ich widzami, którzy ostatnio raczej kiepsko mi życzą. I tak się ten kabaret rozejdzie po kościach, ale chociaż chwilowy skowyt jest słodki.

#neuropa #4konserwy #tvn #bekaztvn #bekazlewactwa #bekazlibka #antykapitalizm #koronawirus #bekazcovidian #szczepienia
Pobierz Tywin_Lannister - Wiadomo pluralizm, własność prywatna, te sprawy.

Ale jak sobie p...
źródło: comment_1639928314pGsl2WOtUUGU0Get1s3f11.jpg
  • 97
@Tywin_Lannister ' chwilowy skowyt ' to to samo #!$%@? jak MIMO WSZYSTKO DUDA, #!$%@? wy nie macie pojęcia do czego to może doprowadzić. Politycy będą mogli robić COKOLWIEK chcą bo nikt im nie powie że robią źle NIKT co z tego, że napiszę ktoś w internecie? Zaraz ktos to zamknie, a po drugie można porównać tvnu do wp czy innego Onetu, starsze osoby nie używają internetu wciąż
nie przeszkadza zamordyzm #!$%@? się w życie zwykłego obywatela, którego się dyskryminuję ze względu na brak przyjęcia nieobowiązkowych szczepień


@rad_kop: ale o czym ty bredzisz, gdzie ja niby pisalem cos o tym ze nie przeszkadza mi dyskryminacja ze wzgledu na szczepienia?
Neuropek - mimo, że łączy nas 80% poglądów, to by się nie zniżył, bo miałem czelność skrytykować TVN

@Tywin_Lannister: Nie dlatego, że miałeś czelność skrytykować TVN. Dlatego, że niedawno chyba ciut za mocno przypieprzyłeś czołem w kuchenną framugę i twoich obecnych elaboratów nie powstydziłaby się rasowa konserwa. #!$%@? o jakiejś segregacji sanitarnej, o jakichś "sojowych widzach" TVN xD Że też ja ciebie miałam kiedyś za normalnego człowieka z normalnymi poglądami. Ha
@naganiaczherculesa: Jakoś tym ludziom na manifestacjach nie przeszkadza jak to PiS robi co chce zamykając nielegalnie biznesy przedsiębiorcom i gnębi ludzi za maski/brak szczepień, mimo że te wszystki gówno rozporządzenia są nielegalne. Ba jeszcze krzyczą, że PiS za mało gwałci wolności osobiste i krzyczą by bardziej śrubę dokręcał. A ty człowieku co wcześniej z nimi stałeś przy protestach w sprawie sądów to jeszcze zostaniesz zwyzywany przez nich jak skrytykujesz PiS.

Sorry
Nie dlatego, że miałeś czelność skrytykować TVN. Dlatego, że niedawno chyba ciut za mocno przypieprzyłeś czołem w kuchenną framugę i twoich obecnych elaboratów nie powstydziłaby się rasowa konserwa. #!$%@? o jakiejś segregacji sanitarnej, o jakichś "sojowych widzach" TVN xD Że też ja ciebie miałam kiedyś za normalnego człowieka z normalnymi poglądami


@DolinaRosdupy:
Pobierz Tywin_Lannister - > Nie dlatego, że miałeś czelność skrytykować TVN. Dlatego, że nied...
źródło: comment_1639938265sda2fj1G8aZZx5Oic3egvm.jpg