Wpis z mikrobloga

Wiadomo pluralizm, własność prywatna, te sprawy.

Ale jak sobie pomyślę o tych wszystkich Grażynach-Kodziarach - fankach Jandy, Hołdysa i Żulczyka - które chcą zabierać respirator moim kumplom, bo się nie zaszczepili. Które chcą cenzurować takie osoby jak ja - sprzeciwiające się segregacji sanitarnej w tym kraju. Które tak bardzo nienawidzą PiSu, a na trzynastkę i czternastkę wyczekują ze śliną w pysku.

Jak pomyślę o ich podwójnych moralnych standardach. Kraśko śmigający od 6 lat limuzynami na wyjebce jako Nad-Polak - w porządku.

Krysia Janda, która jako Nad-Polka, #!$%@? się w kolejke, żeby 4 miesiące wcześniej niż Grażyna-Kodziara dostać szota Pfizera - w porządku.

Ja, kupujący sobie bułeczki w kasie samoobsługowej w Lidlu, bez szmaty na mordzie - COŚ POEDZIAŁ?!

To sztuczne zasłanianie się „kompasem moralnym”. Jakimiś gwiazdkami, piorunami. Ci ludzie to najwięksi hipokryci w tym kraju. Posłuszni do bólu. PiSowcy są bardziej autentyczni i mniej żenujący.

Niech sobie ustawiają na profilowe nakładki i kupują przypinki. W takim tempie komercjalizacji teatrzyku politycznego w wykonaniu mediów i polityków, niedługo dościgniemy USA i będą wychodziły figurki Funko POP z Trzaskowskim i Martą Lempart. Sojowi widzowie TVN polecą to konsumować z wywieszonym jęzorem.

Niech zbiera plaskacze ten TVN, razem z ich widzami, którzy ostatnio raczej kiepsko mi życzą. I tak się ten kabaret rozejdzie po kościach, ale chociaż chwilowy skowyt jest słodki.

#neuropa #4konserwy #tvn #bekaztvn #bekazlewactwa #bekazlibka #antykapitalizm #koronawirus #bekazcovidian #szczepienia
Tywin_Lannister - Wiadomo pluralizm, własność prywatna, te sprawy.

Ale jak sobie p...

źródło: comment_1639928314pGsl2WOtUUGU0Get1s3f11.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
Nie lubisz TVN to jesteś pisowcem XD


@artur7177: Nie lubić TVN to jedno, a być obojętnym lub wręcz popierać polityczną ustawę która usunie niewygodną dla rządu prywatną firmę to co innego.
  • Odpowiedz
Które tak bardzo nienawidzą PiSu, a na trzynastkę i czternastkę wyczekują ze śliną w pysku.


@Tywin_Lannister tu nie ma sprzeczności. Bo 13 i 14 to nie są pieniądze PiSu, tylko obywateli, zagrabione przez partię.

"Bierz wszystkie pieniądze rozdawane przez socjalistów, ale głosuj na kogoś innego"
  • Odpowiedz
Nie lubić TVN to jedno, a być obojętnym lub wręcz popierać polityczną ustawę która usunie niewygodną dla rządu prywatną firmę to co innego.


@Greg36: to naprawdę trzeba być chorym na głowę stawać w obronie jakiegoś korpo z ameryki które jest za tym by odebrać prawa połowie obywateli kraju w którym działa.

Co to za gadanie, że to upadek wolnych mediów w Polsce? Czy nie będzie można już założyć firmy która ma
  • Odpowiedz
@artur7177: To ustawa PiS mówi o tym że bezprawne jest popieranie segregacji sanitarnej i przez to upadnie TVN? Bo czytając dzisiaj wykop można mieć dokładnie takie wrażenie.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Ależ ty człowieku gadasz głupoty jak potłuczony. Dla ciebie wszystko jest zerojedynkowe: albo białe albo czarne, albo lewak czyli TVN albo PiS czyli TVP. Nie możesz być normalny tylko jak usłyszysz TVN to dostajesz białej gorączki?
  • Odpowiedz
To ustawa PiS mówi o tym że bezprawne jest popieranie segregacji sanitarnej i przez to upadnie TVN? Bo czytając dzisiaj wykop można mieć dokładnie takie wrażenie.


@Greg36: nie udawaj, że nie wiesz. TVN sobie wyciera mordę wolnością gdzie jeszcze niedawno był za jej ograniczeniem dla połowy obywateli, dlatego tej części obywateli podoba się efekt działania tej ustawy i w mają gdzieś w tym momencie jej inne konsekwencje.
  • Odpowiedz
rozumiem, że się tego wstydzicie, ale na logikę kto inny poza pisowcami i ich przydupasami z konfederacji mógłby się cieszyć z zamknięcia nieprzychylnej pisowi stacji?


@350791: ja wiem, że dla ciebie jest tylko PIS albo PO, prawica albo lewica, TVP albo TVN ale może kiedyś zrozumiesz, że są też ludzie którzy mają gdzieś CAŁĄ politykę, tak samo w d&pie mają telewizje, WSZYSTKIE.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister z jednej strony tak, a z drugiej właśnie na tym polega przecież wolność wyboru i blokowanie danej stacji tylko dlatego, że jej narracja nie jest zgodna z narracją jedynej słusznej partii, która zrobiła sobie z telewizji publicznej czyli najbardziej powszechnej i "zaufanej" wydmuszkę propagandową to jest gwoźdź do trumny i nie uwolnimy się od pisu przez kolejnych x lat
  • Odpowiedz
mają gdzieś w tym momencie jej inne konsekwencje.


@artur7177: No właśnie to tylko pokazuje ich głupotę i kompletną krótkowzroczność. Nie zgadzam się z częścią przekazu danej stacji telewizyjnej, no to zamiast ją otwarcie skrytykować i przestać oglądać pozwolę parti rządzącej ją zniszczyć w politycznym celu.

Jakby za PO Tusk chciał Gazetę Polską czy TV Republikę polityczną decyzją przejąć i zamknąć to bym osobiście protestował chociaż nienawidzę tych gadzinówek, bo to oznaczałoby
  • Odpowiedz
ja wiem, że dla ciebie jest tylko PIS albo PO, prawica albo lewica, TVP albo TVN ale może kiedyś zrozumiesz, że są też ludzie którzy mają gdzieś CAŁĄ politykę, tak samo w d&pie mają telewizje, WSZYSTKIE.


@artur7177: Tak tak tak. Nowy kamuflaż dla pisowców. "W ogóle nie interesuję się polityką dlatego #!$%@? tysiące komentarzy szkalujących PO i lewicę"
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: patrzę z niedowierzaniem na to, że twój wysryw zbiera jakiekolwiek plusy xD

Inteligentny człowiek rozumie czym jest wolność słowa i kolejna próba jej ograniczenia przez PiS. Mam gdzieś co nadają, śmieszy mnie ich ramówka i sianie covidowego strachu. Nie zmienia to faktu, że to prywatna stacja działająca zgodnie z prawem.
Są granice konstytucyjne których przekroczenie to droga w jedną stronę a tu właśnie ta granica ponownie zostaje naruszona.

Skoro dla
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: ale gościu, nie tędy droga. Jeśli choć przez sekundę przemknęła ci myśl przez głowę "w sumie to wszystko mi jedno, co się stanie z TVN" to już jesteś niewolnikiem. To że Kraśko i inne #!$%@? z TVN robią, czego nie powinny to nie tylko ich wina. To również wina braku skutecznego aparatu kontroli w państwie. Kolejnego TVNu. TVP/PiS bez kontroli TVN będzie robił większe i większe machlojki, bo nie będzie
  • Odpowiedz