Wpis z mikrobloga

Wiadomo pluralizm, własność prywatna, te sprawy.

Ale jak sobie pomyślę o tych wszystkich Grażynach-Kodziarach - fankach Jandy, Hołdysa i Żulczyka - które chcą zabierać respirator moim kumplom, bo się nie zaszczepili. Które chcą cenzurować takie osoby jak ja - sprzeciwiające się segregacji sanitarnej w tym kraju. Które tak bardzo nienawidzą PiSu, a na trzynastkę i czternastkę wyczekują ze śliną w pysku.

Jak pomyślę o ich podwójnych moralnych standardach. Kraśko śmigający od 6 lat limuzynami na wyjebce jako Nad-Polak - w porządku.

Krysia Janda, która jako Nad-Polka, #!$%@? się w kolejke, żeby 4 miesiące wcześniej niż Grażyna-Kodziara dostać szota Pfizera - w porządku.

Ja, kupujący sobie bułeczki w kasie samoobsługowej w Lidlu, bez szmaty na mordzie - COŚ POEDZIAŁ?!

To sztuczne zasłanianie się „kompasem moralnym”. Jakimiś gwiazdkami, piorunami. Ci ludzie to najwięksi hipokryci w tym kraju. Posłuszni do bólu. PiSowcy są bardziej autentyczni i mniej żenujący.

Niech sobie ustawiają na profilowe nakładki i kupują przypinki. W takim tempie komercjalizacji teatrzyku politycznego w wykonaniu mediów i polityków, niedługo dościgniemy USA i będą wychodziły figurki Funko POP z Trzaskowskim i Martą Lempart. Sojowi widzowie TVN polecą to konsumować z wywieszonym jęzorem.

Niech zbiera plaskacze ten TVN, razem z ich widzami, którzy ostatnio raczej kiepsko mi życzą. I tak się ten kabaret rozejdzie po kościach, ale chociaż chwilowy skowyt jest słodki.

#neuropa #4konserwy #tvn #bekaztvn #bekazlewactwa #bekazlibka #antykapitalizm #koronawirus #bekazcovidian #szczepienia
Tywin_Lannister - Wiadomo pluralizm, własność prywatna, te sprawy.

Ale jak sobie p...

źródło: comment_1639928314pGsl2WOtUUGU0Get1s3f11.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@Grubogruby: ale przecież nikt nie zakazuje TVN, tylko pisiory, wzorem zachodu, ograniczają ilość kapitału zagranicznego w mediach.
Nikt nie zakazuje TVN. W czym problem 51% „oddać” w ręce polskie? Niech sobie dalej nadają, jestem za, ale niech „właściciel/e” będą z Polski, a nie Ameryki czy innego kraju, ze swoimi problemami...
  • Odpowiedz
patrzę z niedowierzaniem na to, że twój wysryw zbiera jakiekolwiek plusy xD

Inteligentny człowiek rozumie czym jest wolność słowa i kolejna próba jej ograniczenia przez PiS

Skoro dla ciebie ważniejsze jest to, że ktoś z TVN mówi o tobie źle albo straszą cie covidem a ogólne prawo wolności słowa ciebie nie boli to znaczy że albo jesteś skrajnie głupi albo na usługach PiSu. Innej opcji tu nie widzę.


@Grubogruby: właśnie przez
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: widzę, że powoli peron koledze odjeżdża to wtrącę swoje 3 grosze, a nuż coś trafi.

O poziomie stacji TVN nie ma sensu rozmawiać bo i nie ma za bardzo o czym ale przyklaskiwanie uwalaniu ich jest z gruntu głupie. Koniec końców, to nie TVN podejmie takie bądź inne decyzje w temacie szczepionkowej paranoi i wirusowego szaleństwa tylko rząd, który tworzy PiS. TVN po prostu dopasowuje przekaz do mentalności swojej grupy
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker:

Na 90% jestem przekonany,że Duda zawetuje ustawę. W przeciwnym wypadku, USA dowalą takie sankcje, że cała wierchuszka PiS się zesra. Cała ta inba to zwykły temat zastępczy, który odwraca uwagę opinii publicznej od drożyzny i pandemii. Nie wiem tylko,czemu Naczelnik wyciąga pomocną dłoń do Tuska i jego środowiska


Oby zielonka, oby.
  • Odpowiedz
@artur7177:

Bardzo podoba mi się taka segregacja kapitałowa bo nie uważam, żeby to było dobre by firma z całkowicie obcym kapitałem władała mózgami tylu osób w kraju w którym żyje.


to jeszcze google i facebooka trzeba by zdelegalizowac, na spolke z twitterem i wszystkimi innymi niepolskimi firmami medialnymi. Bedzie jak w tej lepszej Korei.
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik:
No, fajnie, fajnie. Wrzucony przez ciebie cytat jest naprawdę piękny. Tyle, że jest pewien problem - w praktyce to może działać tylko wtedy, kiedy druga strona jest gotowa na to samo w stosunku do ciebie. Inaczej mówiąc - stosuje się do niego to samo, co do idei tolerancji.

Słyszałeś o czymś takim jak paradoks tolerancji? Jeżeli społeczeństwo jest tolerancyjne do tego stopnia, że zaczyna się w nim tolerować głoszenie poglądów
  • Odpowiedz
@szejk_wojak: Ja nie rozumiem sensu próby przekonywania, że lex tvn jest zły. Na 100% @Tywin_Lannister jak i gruba większość plusujących zdaje sobie sobie sprawę jakie to jest obrzydliwe gówno. Tu nie chodzi o obronę PiSu tylko o to, że nie ma sensu umierać za wolności obywatelskie tych którzy sami chcą cię ich pozbawić.
  • Odpowiedz