Wpis z mikrobloga

Wiadomo pluralizm, własność prywatna, te sprawy.

Ale jak sobie pomyślę o tych wszystkich Grażynach-Kodziarach - fankach Jandy, Hołdysa i Żulczyka - które chcą zabierać respirator moim kumplom, bo się nie zaszczepili. Które chcą cenzurować takie osoby jak ja - sprzeciwiające się segregacji sanitarnej w tym kraju. Które tak bardzo nienawidzą PiSu, a na trzynastkę i czternastkę wyczekują ze śliną w pysku.

Jak pomyślę o ich podwójnych moralnych standardach. Kraśko śmigający od 6 lat limuzynami na wyjebce jako Nad-Polak - w porządku.

Krysia Janda, która jako Nad-Polka, #!$%@? się w kolejke, żeby 4 miesiące wcześniej niż Grażyna-Kodziara dostać szota Pfizera - w porządku.

Ja, kupujący sobie bułeczki w kasie samoobsługowej w Lidlu, bez szmaty na mordzie - COŚ POEDZIAŁ?!

To sztuczne zasłanianie się „kompasem moralnym”. Jakimiś gwiazdkami, piorunami. Ci ludzie to najwięksi hipokryci w tym kraju. Posłuszni do bólu. PiSowcy są bardziej autentyczni i mniej żenujący.

Niech sobie ustawiają na profilowe nakładki i kupują przypinki. W takim tempie komercjalizacji teatrzyku politycznego w wykonaniu mediów i polityków, niedługo dościgniemy USA i będą wychodziły figurki Funko POP z Trzaskowskim i Martą Lempart. Sojowi widzowie TVN polecą to konsumować z wywieszonym jęzorem.

Niech zbiera plaskacze ten TVN, razem z ich widzami, którzy ostatnio raczej kiepsko mi życzą. I tak się ten kabaret rozejdzie po kościach, ale chociaż chwilowy skowyt jest słodki.

#neuropa #4konserwy #tvn #bekaztvn #bekazlewactwa #bekazlibka #antykapitalizm #koronawirus #bekazcovidian #szczepienia
Tywin_Lannister - Wiadomo pluralizm, własność prywatna, te sprawy.

Ale jak sobie p...

źródło: comment_1639928314pGsl2WOtUUGU0Get1s3f11.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
nie ma sensu umierać za wolności obywatelskie tych którzy sami chcą cię ich pozbawić.


@Herubin: ale mówimy o #!$%@? STACJI TELEWIZYJNEJ. Ich "chcenie" lub "niechcenie" ma zerową moc sprawczą. Świat nie jest do końca czarno - biały. Mimo jasnej linii podziału na "obozy" jest sporo elementów szarości i niestety cały czas trzeba wybierać.

Ja uważam, że pozytywny efekt działalności TVNu przeważa nad negatywami, których bynajmniej nie neguję.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister ' chwilowy skowyt ' to to samo p*******e jak MIMO WSZYSTKO DUDA, k*a wy nie macie pojęcia do czego to może doprowadzić. Politycy będą mogli robić COKOLWIEK chcą bo nikt im nie powie że robią źle NIKT co z tego, że napiszę ktoś w internecie? Zaraz ktos to zamknie, a po drugie można porównać tvnu do wp czy innego Onetu, starsze osoby nie używają internetu wciąż


@naganiaczherculesa: Tak,
  • Odpowiedz
@Koronanona: opinia publiczna zawsze traci przez siłowe ucięcie głosu. Czy to PCH, tvrepublika, tvtrwam, TVN, Polsat czy jakąkolwiek inne medium - siłowe upaństwowienie jest zamachem na konstytucyjną wolność słowa.
A Twoja opinia mnie nie dziwi - nie bez powodu dominanta zarobków w naszym społeczeństwie jest na tak niskim poziomie :)
  • Odpowiedz
A Twoja opinia mnie nie dziwi - nie bez powodu dominanta zarobków w naszym społeczeństwie jest na tak niskim poziomie :)


@Grubogruby: pisz tak dalej, podżegaj do wzajemnej nienawisci, na pewno wyjdzie to temu spoleczenstwu o ktore tak bardzo sie troszczysz na dobre ;)
Moze i ktos zarabia minimalna, nie mam nic do tego jesli tylko nie gardzi drugim czlowiekiem ze wzgledu na jego opinie
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: jakby narzucili jakieś sankcje to wykazaliby się wielką hipokryzja, ponieważ w ich tak wolnym kraju udział kapitału zagranicznego w mediach nie może przekraczać 20%, gdzie u nas chcą zrobić 49% ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
W takim tempie komercjalizacji teatrzyku politycznego w wykonaniu mediów i polityków, niedługo dościgniemy USA i będą wychodziły figurki Funko POP z Trzaskowskim i Martą Lempart.


@Tywin_Lannister: Ale to opozycja albo TVN sprzedaje te przypinki czy może osoba prywatna.

Niech zbiera plaskacze ten TVN,

No nie ma to jak popieranie rządu #!$%@?ące sie w działanie prywatnej firmy będącej jedną z największych stacji patrzących władzy na ręce, bo to wcale nie tak, że
  • Odpowiedz
  • 4
@Tywin_Lannister mądre podejście, a wykopki jak zwykle debile. Ta ustawa nawet nie jest o TVN xd, tylko de facto są to sankcję nakładane na US, jako odpowiedzi na zniesienie sankcji na Nord Stream 2, ponadto kierunek legislacyjny zgadza się z linią ideologiczną UE w kwestii protekcjonizmu rynku wewnętrznego. W ogóle trochę kiepsko oddawać monopol na rynku mediów opiniotwórczych stacji należącej do obcego, potencjalnie wrogiego mocarstwa ( patrz Wietnam).No ale w TVN powiedzieli
  • Odpowiedz
Ale rozumiesz, że jeśli uda im sie siłowo upaństwowić jedną z największych stacji i będą w stanie to przetrzymać to będą mogli to samo zrobić ze wszystkimi innymi mniejszymi mediami niezależnie od poglądów głoszonych przez nią?

@Koronanona: Napiłeś, że rozumiesz powyższe zdanie.

to medium nie broni moich praw, ono nawoluje do ich odebrania. Rozumiesz?

Nie mówiłem o tvn. Czytaj ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
które chcą zabierać respirator moim kumplom, bo się nie zaszczepili.


@Tywin_Lannister: Ale w czym problem? To wirus jednak taki straszny że potrzebujecie gwarancji, że będziecie mieć respirator? Antyszczepom powinno się odbierać prawo do respiratora - przecież wszędzie bagatelizują zagrożenie
  • Odpowiedz