Wpis z mikrobloga

Może i mógłbym mieć różową ale jak widzę jak się prują to szkoda mi energii na inwestowanie w znajomość. Wolę iść na #divyzwykopem bo place 200zł i mam roochańsko bez zobowiązań i bez łażenia na durne randki z dupodajką.
#przegryw
  • 35
  • Odpowiedz
@Lucider5:

jakby się znalazło dziewice to można by było się żenić


Noo jakbym dziewice znalazł to mogła by być nawet brzydka i bym to zaakceptował.
Był czas że szukałem wśród tych cichych i niezbyt ładnych ale takowej nie znalazłem. Niestety.
  • Odpowiedz
@konopiapolska: za randki też się płaci, nie licząc kosztów dojazdu, to tracę cenny czas na pisanie esemesków i interesowanie się jej życiem.
Stałem się rasowym mizoginem nie z własnej woli tylko z obserwacji świata.
  • Odpowiedz
licząc kosztów dojazdu, to tracę cenny czas na pisanie esemesków i interesowanie się jej życiem.


@Mezomorfix: na tym polega podryw czy dążenie do związku. Jeżeli dla ciebie się liczy tylko jedno to życzę ci tego żebyś chętnej nigdy nie znalazł bo szkoda tych dziewczyn. Jak jedziesz do prostytutki też płacisz za dojazd.
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: że wy się nie brzydzicie na #!$%@? chodzić, przecież one miały z tysiąc spaślaków przed wami, mi to aż się zbiera na samą myśl o wsadzeniu w takie coś #!$%@?. po drugie jak możecie płacić kilka stów k0biecie za praktycznie kilka minut rozłożenia nóg, to bez sensu i niegodne dla mizogina.
  • Odpowiedz
@konopiapolska:

Jeżeli dla ciebie się liczy tylko jedno


Jeśli liczyło by się dla mnie jedno to bym nie czekał 23 lata na "tą jedyną" już nawet wygląd się dla mnie nie liczył.
To dla różowych liczy się jedno bo puki są młode to skakają po siurach jak głupie by na starość znaleźć sobie jelenia.
Mam cały czas duże powodzenie u różowych ale co z tego skoro czuję niechęć przez to koorestwo
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: No i brawo tak trzeba żyć
Nie słuchaj różowych z wykopu bo to dno intelektualne, bzikaj ile wlezie i olewaj związki, latanie na randki bo podobnie jak i ja stracisz czas, zdrowie psychiczne i kasę.
  • Odpowiedz