Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jak wygladają teraz relacje miedzy kobietami a mezczyznami. Odczuwam dysonans przez moich najlepszych kolegów.
Pierwszy podchodzący pod 30 został totalnie zdominowany przez swoją żone. Ostatnio jechalismy na piwo. Pojechalem po niego i jak wsiadł od razu rozpoczął temat rozliczenia za paliwo.
Podkreślił ze żona dała mu 300 zł ale nie moze wszystkiego wydać xD
Chlop pracuje i nie ma wlasnej kasy? O ile mi wiadomo nie ma problemów z nałgoami.
Ogolnie o jego uległości moglbym wyglosić monolog.
Kolejny również w tym wieku, bardziej ogarniety, dosc przystojny. Zostawila go dziewczyna po kilkuletnim zwiazku. Nastepnie wyzywala go przez dobry miesiac albo dluzej. Kolega wzial wolne z pracy i lezal 3 dni bez jedzenia i kąpieli.
Dzwonila do jego mamy, ogolnie cyrk mial przez caly zwiazek.
Wyprowadzila sie i po 2 miesiacach on do niej pojechal na weekend do innego miasta, bo sie zle poczuła w nowym otoczeniu.
Nie potrafie tego przetworzyć.
#zwiazek #niebieskiepaski #rozowepaski #simp
  • 54
@Orowerbogatszy: W sumie to wyżej ci odpisali dość dobrze już wszystko. Ja bym jedynie tego budżetu sie doczepił.

Jeśli maja stały budżet ( np zakładają że maja po 300 pln na "imprezowanie" czy tam przewalenie tego ) to ma to sens że nie chce wydać wszystkiego. Ja np mam z żona tak że zakładamy że 10% pensji która zarabiamy to sa takie pieniądze na przewalenie totalne i co sie z nimi
a nie podejście "ja zarobiłem mogę wydać na co chcę"


@Kash: xD Niby czemu? To mówisz, że lepiej robić jakieś finansowe potworki typu wspólne konto i "kochanie mogę wzionć swoje pinionszki które zarobiłem SWOJĄ PRACĄ"?
To jest właśnie bycie pantoflem, że się pytasz loszki, czy możesz wydać swoje pieniądze.
@10minuteman: jakiś dramat. Czyli co, nie pójdziesz sobie na kawę czy jakiś obiad na mieście, bo żona się źle spojrzy, bo
@Orowerbogatszy: a co może być, słabe kobiety wychowują słabych mężczyzn.
A że dzięki antykoncepcji hormonalnej kobiet mamy estrogen w wodzie pitnej, plus estrogen z piwa, mało się chłopy ruszają, słabo się odżywiają to wszystko się składa w całość.
Powiedzcie mi jak wygladają teraz relacje miedzy kobietami a mezczyznami


@Orowerbogatszy: Ale o jakie pytasz? W necie na apkach masz proporcje jakieś 91000:1 na niekorzyść facetów, nawet najlepsi kandydaci odpadają, w realu nieco lepiej, ale panny wiedzą, że mogą wszystko, potem powiedzmy, że uda Ci się poderwać coś, to nawet jak tylko zamieszkacie razem, ona Cię zdradzi, to pół Twojego majątku zostaje dla takiej panny, nie mówiąc już nie daj Boże