Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jak wygladają teraz relacje miedzy kobietami a mezczyznami. Odczuwam dysonans przez moich najlepszych kolegów.
Pierwszy podchodzący pod 30 został totalnie zdominowany przez swoją żone. Ostatnio jechalismy na piwo. Pojechalem po niego i jak wsiadł od razu rozpoczął temat rozliczenia za paliwo.
Podkreślił ze żona dała mu 300 zł ale nie moze wszystkiego wydać xD
Chlop pracuje i nie ma wlasnej kasy? O ile mi wiadomo nie ma problemów z nałgoami.
Ogolnie o jego uległości moglbym wyglosić monolog.
Kolejny również w tym wieku, bardziej ogarniety, dosc przystojny. Zostawila go dziewczyna po kilkuletnim zwiazku. Nastepnie wyzywala go przez dobry miesiac albo dluzej. Kolega wzial wolne z pracy i lezal 3 dni bez jedzenia i kąpieli.
Dzwonila do jego mamy, ogolnie cyrk mial przez caly zwiazek.
Wyprowadzila sie i po 2 miesiacach on do niej pojechal na weekend do innego miasta, bo sie zle poczuła w nowym otoczeniu.
Nie potrafie tego przetworzyć.
#zwiazek #niebieskiepaski #rozowepaski #simp
  • 54
@Orowerbogatszy to naprawdę mi przykro że masz takie towarzystwo.

Oczywiście że nie jest. Trzeba się szanować, swoich partnerów też, ale przede wszystkim siebie. Dawanie chlopowi 300 złotych na wyjazd jakby był dzieckiem to jest jakiś kosmos, nie wiem jak można się do czegoś takiego doprowadzić. No chyba że jednak nie wiesz wszystkiego i jest jakiś nałóg/kolega ma fantazje z byciem dominowanym xd
@Orowerbogatszy: Pantoflarze byli, są i bedą to nie jest nowe zjawisko choć faktem jest, że mężczyźni w europie stali się mniej stanowczy i agresywni coraz rzadziej biorą na siebie odpowiedzialność za porządek w rodzinie. Długo nie było wojny w regionie, coraz wygodniejszy tryb życia, propaganda też pewnie odgrywa ty jakąś role ale 30 letni chłop raczej nie został spaczony w młodości lewostronnym myśleniem, jego młodość to raczej jeszcze czas względnej normalności.
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 123
@Orowerbogatszy: Najpierw odcinają chłopów od kolegów i suszą głowę za każde piwo na mieście to potem łatwiej takim przypadkiem manipulować, bo nie wie jak wyglądają inne relacje. A jak wypada z kręgów rozrywkowych to też bardziej się boi, że zardzewiał randkowo lub społecznie i nie tak łatwo znajdzie nową partnerkę, więc się kurczowo trzyma swojej hetery.

Problem w tym, że najpierw urabiają faceta pod siebie, a potem płaczą, że już nie
Tytanowy_Lucjan - @Orowerbogatszy: Najpierw odcinają chłopów od kolegów i suszą głowę...

źródło: comment_1639904726kq9TIoggI8uyuQDHMp49Ds.jpg

Pobierz
@Orowerbogatszy 300zl na wyjście na piwo? Gdzie wy chodzicie? Napisałeś że ma żonę więc zapewne mają wspólny budżet domowy, a nie podejście "ja zarobiłem mogę wydać na co chcę". Większe wydatki ustala się wspólnie, po partnersku. A 300zl na wyjście na alko jest dużym wydatkiem jeśli mają np kredyt (i perspektywę wzrostu raty) albo dzieci. Widocznie kolega jest rozrzutny i trzeba go pilnować.