Wpis z mikrobloga

Adrian Zandberg, Paulina Matysiak, Anna Maria Żukowska, Marcelina Zawisza, Daria Gosek-Popiołek, Maciej Konieczny - to tylko cześć nazwisk posłów klubu parlamentarnego Lewicy głosujących za dłuższym wiekiem emerytalnym dla mężczyzn. Posłowie należą m.in. do partii Razem, która w swoim programie podobno posiada punkt o równości emerytalnej.

15 grudnia sejm m.in. głosami wyżej wymienionych posłów i posłanek skierował do dalszych prac projekt ustawy o emeryturach stażowych, który zakłada emeryturę dla kobiet po 35 latach pracy i dla mężczyzn po 40 latach pracy.

Lewica już w kampanii prezydenckiej Roberta Biedronia złożyła taki sam projekt ustawy.

#bekazlewactwa #partiarazem #lewica #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #prawo #sejm #emerytura #lewackalogika
sildenafil - Adrian Zandberg, Paulina Matysiak, Anna Maria Żukowska, Marcelina Zawisz...

źródło: comment_1639814444G4gY3Xc3onXo62AAvy0S2R.jpg

Pobierz

Czy Lewica jest za czy przeciw równemu wiekowi emerytalnemu

  • Za 10.5% (91)
  • Przeciw 89.5% (772)

Oddanych głosów: 863

  • 12
... Te zjeby przechodzą samych siebie xd. Dla mnie (Mimo iż się tego wypierają, choć są niezbite dowody na tę tezę...) Ta partia jest w #!$%@? pro-komunistyczna... Przykro mi, gdy patrzę jak Lewica dociera do jedynej grupy wiekowej w której mogą szukać wyborców (Naiwna, głupia młodzież) bo żaden ogarnięty dorosły człowiek, nie spojrzy na tę partię w jaki kolwiek poważny sposób. Tak !!! Racja, Lewica zawsze była blisko związków zawodowych i ludzi
Ptysiewicz_71 - ... Te zjeby przechodzą samych siebie xd. Dla mnie (Mimo iż się tego ...

źródło: comment_1641161751dZdvRn2wwqkKfviRSVZFMX.jpg

Pobierz