Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,
trochę może nietypowe, ale potrzebuję pomocy w rozplanowaniu nauki języka angielskiego dla swoich rodziców. Od lat zabierają się za jego naukę, ale bez żadnych skutków - kupowali jakieś książki, ale zawsze im było szkoda pieniędzy na kursy czy prywatnych nauczycieli. Samodzielnie po prostu nie dawali sobie rady.

Ze mnie żaden nauczyciel. Nie mam też pojęcia, jak wygląda sytuacja z podręcznikami czy innymi pomocami naukowymi. Chcę im po prostu jakoś pomóc, bo wróciłem teraz na kawałek do Polski i smutno mi jest słuchać ich refleksji, że zmarnowali tyle lat swojego życiowa.

Przez potencjalny podręcznik/ćwiczenia mógłbym ich pokierować i mieliby mnie do trenowania rozmowy. Tylko no … wiem, że chcę im pomóc, ale nie wiem jak dokładnie. Dodam jedynie, że Duolingo nie zdało egzaminu już lata temu, więc pewnie jakiś bardziej tradycyjny sposób nauki mógłby być lepszy. Załóżmy, że są na poziomie A0.

Z góry wielkie dzięki!

#angielski #jezykobcy #jezyk #naukaangielskiego #angielskizwykopem #nauka #naukajezykow #jezykangielski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b93cd11b0105000b2a044d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3