Wpis z mikrobloga

@strach_na_wroble kurde, wysłałem zdjęcie weryfikacyjne o 7 rano. Miałem nadzieję że się wyrobię żeby dzisiaj nadać. Ale no cóż
Każdy ma pracę itd. to się nie dziwię ze o tych godzinach to trochę długo się czeka.
@Ysior: im później wrzuca się paczkę do weryfikacji tym dłużej trwa weryfikowanie, bo robi się natłok paczek do zweryfikowania. Zobaczyłbyś jak wygląda ostatni dzień, admini wykopaki nie mają do śmiechu xD Zdażyło mi się paczkę weryfikować ostatniego dnia i to był duży błąd. Patrząc na to, że jeszcze ponad 40% paczek nie ma weryfikacji to można się spodziewać, że przez te 5 dni admini będą mieć mocny zapierdziel
@Reepo w 100% zdaje sobie z tego sprawę i chylę czoła naszym elfom. Mój post miał na celu zapytanie o ewentualną możliwość.
Btw. Moim zdaniem wypadało by zrobić kiedyś wykopake dla wykopaki bo to co te miśki robią zasługuje na docenienie. Z chęcią postawił bym piwo a nawet 6 całej ekipie! :)
@chybaDapi o to się nazywa ekspresowa obsługa :)
Ale tego, zgodnie z obietnicą z posta. Dawaj namiary na paczkomat. Poleci coś ekstra dla elfa :)
(dobre wino mi wyszło w tym roku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°))