Wpis z mikrobloga

Ciekawa historia z życia, któą niedawno usłyszałem. Jest sobie taka jedna juleczka (dosłownie nazywa się Julka), piękne czarne włosy, malutka, supercute, oczywiście artystka xD Ogólnie to jej nie znam ale kiedyś zobaczyłem ją na mieście i w sumie wystalkowałem więc znam jej personalia bardzo dobrze i chętnie bym je ujawnił ale może się powstrzymam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czego się ostatnio dowiedziałem? Była na jakiejś imprezie no i #!$%@? zaprosiła takiego typka (basic bro, typowo przystojny, nic ciekawego jednym słowem) na stronę (dokładniej to na klatkę schodową) do spotu, który doskonale znała i wiedziała, że kamery nie obejmują go zasięgiem (więc to nie był pierwszy raz). No i co zrobiła zapytacie? Oblodziła typowi z połykiem, oczywiście mając w tym czasie chłopaka xD Ciekawe czy potem dała mu buzi na dobranoc. Kobiety to zwierzęta, napędzane przez najbardziej prymitywne instynkty. Powodzenia w znalezieniu wiernej i kochającej partnerki w dzisiejszych realiach.
#przegryw #bekazrozowychpaskow #bekaznormictwa #k0bieta #incel #p0lka
  • 55
@milkas98: ja w 3 gimnazjum podsłuchałem jak laski gadały o ruchaniu na przerwie, gdzie ja myślałem że tego jeszcze nikt nie robi xD albo w średniej mam taką "szarą myszke" w klasie, a przynajmniej tak uważałem, bo sie okazało że laska w wieku 18 lat miała #!$%@? uwaga... 6 partnerów xDDDDDDDDDDDDDDDDDD 18 lat 6 chłopów, gdzie ja z tyloma dziewczynami nawet zdania nie zamieniłem. I to mówie, nie jakaś julka ekstrawertyczna
@milkas98: serio chyba to mówienie że nie ma 20 letnich dziewic to nie jest przesada. Ja sobie ostatnio obserwuje na przerwach między lekcjami jakieś laski, a konkretnie próbuje wyłapać te bardziej "#!$%@?", żeby zobaczyć czy instnieją jednak samotne kobiety i #!$%@? dosłownie nie ma żadnej która by sama na przerwie siedziała z nikim nie gadając. Nawet te brzydkie z jakimiś chłopami wymieniają chociaż kilka zdań, już o koleżaneczkach nie wspominając.

Ostatnio