Wpis z mikrobloga

Ciekawa historia z życia, któą niedawno usłyszałem. Jest sobie taka jedna juleczka (dosłownie nazywa się Julka), piękne czarne włosy, malutka, supercute, oczywiście artystka xD Ogólnie to jej nie znam ale kiedyś zobaczyłem ją na mieście i w sumie wystalkowałem więc znam jej personalia bardzo dobrze i chętnie bym je ujawnił ale może się powstrzymam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czego się ostatnio dowiedziałem? Była na jakiejś imprezie no i #!$%@? zaprosiła takiego typka (basic bro, typowo przystojny, nic ciekawego jednym słowem) na stronę (dokładniej to na klatkę schodową) do spotu, który doskonale znała i wiedziała, że kamery nie obejmują go zasięgiem (więc to nie był pierwszy raz). No i co zrobiła zapytacie? Oblodziła typowi z połykiem, oczywiście mając w tym czasie chłopaka xD Ciekawe czy potem dała mu buzi na dobranoc. Kobiety to zwierzęta, napędzane przez najbardziej prymitywne instynkty. Powodzenia w znalezieniu wiernej i kochającej partnerki w dzisiejszych realiach.
#przegryw #bekazrozowychpaskow #bekaznormictwa #k0bieta #incel #p0lka
  • 55
@Trzezwiak: bardzo mnie kusi ale nie chcę, chyba mam za dobre serduszko. Wiesz jak rozpoznać patologię? Sprawdź czy ma tzipę. Jeśli tak to spodziewaj się dosłownie wszystkiego. I to znienacka, kiedyś możesz przypadkowo usłyszeć, że twoja wspaniała partnerka dawała dupska członkom ochotniczej straży pożarnej za krzakiem, obok pobliskiej remizy. I nie powinieneś być wtedy zaskoczony.
@WerwoIf: ja tak myślałem do 14 roku życia, to #!$%@? że laski szybciej dojrzewają, że są bardziej emocjonalne. To wszystko jest jakimś praniem mózgów żeby stworzyć w przyszłości stado posłusznych betabankomatów na ich jedno kiwnięcie palcem. Jedyne do czego kobiety szybciej dojrzewają to do obladzania z połykiem i #!$%@? się po alkoholu czy też innych używkach.