Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 223
Fajne to państwo, takie nie za opresyjne. 2 tygodniowa kontrola z PIP, gdzie dostarczyłem parę kartonów dokumentów, zakończyła się nałożeniem mandatów tylko i wyłącznie za przekroczenie czasu pracy kierowcy wg tachografu. I tak mamy mandaty po 100zł za przekroczenia o 2,5,7,9 etc minut

Dzięki Pan Państwo
#bekaztransa #zycietruckera #pracbaza
Pobierz xspeditor - Fajne to państwo, takie nie za opresyjne. 2 tygodniowa kontrola z PIP, gd...
źródło: comment_1639467916kVpgZlYqSjaRVMCXIwQQjX.jpg
  • 95
@xspeditor:

@kaaban: ok, szkoda czasu na marnowanie trolla.

Gówno wiesz jak to wygląda z perspektywy rzeczywistej, a tutaj na wykopie się wymądrzasz. Typowy wykopek

@xspeditor: co to jest ta perspektywa rzeczywista? Chcesz powiedzieć że W rzeczywistości wszystkie firmy łamią prawo pracy?
@kaaban: prosty przykład CI podaje
Wyruszasz o godzinie 8 rano, wg czasu pracy możesz prowadzić do 12:30. Znasz tą trasę i masz w pamięci 2 parkingi, jeden po ok 4h jazdy, a drugi za 15 minut jeszcze. Jazda jest wyliczona na spokojną przepisową, z zapasem. Po drodze trafiasz na jakiś wypadek, krótką blokade drogi. Powiedzmy ze na te właśnie 15 minut.

Więc pierwszy parking na którym możesz zaparkować masz po 4:15
@popmart wyjedź na autobane w Niemczech i spróbuj stanąć gdzieś na parkingu osobówką, żeby się zdrzemnąć. Ostatnio jak wracałem z Holandii to dopiero na trzecim z kolei MOPie znalazłem miejsce, żeby zaparkować i stanąć. Dużymi stają nawet na pasach awaryjnych i kręcą pauzy bo nie mają gdzie się zatrzymać, a Ty będziesz chłopakowi #!$%@?, żeby lepiej organizował czas pracy. Bez odbioru
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xspeditor: kurde, ostatnio czas pracy w UK przekroczyłem o 21minut. Tego samego dnia inspekcja ściągnęła na bok ale zakończyło się na miłej rozmowie ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xspeditor: jak chcez sobie wyznaczasz. To jwst tak jak z przekroczeniem prędkości . Mozesz jechac na styk ale to twoja decyzja jesli zle wymierzyles i przekroczyles i akurat ktos to zmierzył . Jak cie zlapali to placisz kare.

Jesli na studiach ktos kazal mi oddać projekt do 2tygodni, to nie znaczy ze mam oddać za 2 tygodnie, akurat jak internet sie zlaguje i nie będę mogl tego zrobić.

Granice muszą byc
@xspeditor: nie porównuje projektu na studiach ale granice. Nie ma różnicy jaka granica, granice są bezwzględne, a mają większy zakres możesz sobie wyznaczyć dowolony bufor.

Chyba nie jest za dobry w dyskusji?
@xspeditor: sa rozne rodzaje "kar" i chyba o tym wiesz, dostosuj swój bufor do swojego wymiaru kary, mysl logicznie kolego.

Jak ide do pracy po 5 ltach to pewnie wiem ze ktos zignoruje jak raz na jakis czas sie spoznie 5 min. Ale jakbym sie przyjal do nowej pracy i spozdzial sie codziennie albo prawie codziennie to pewnie dostalbym upomnienie.

Nie walcz z logika, bo logika wygrywa zawsze xD