Wpis z mikrobloga

@chilon: ja i tak jestem zadowolony, zważając, że nie robiłem jeszcze redukcji, startowałem z poziomu skinny fat i do tego nie biorę żadnego białka, żadnej kreatyny nawet, jedynie więcej jem mięcha, nabiału itd.do czerwca to robiłem kalistenikę bez stałego programu, od czerwca dopiero (z przerwami) dwa hantle w domu po 15 kg każdy i jakiś stały program treningowy, wszystko w 100 % w domu metodą na samouka.
@brakloginuf: możliwe, nie zależy mi jednak na wybitnej estetyce, po prostu zacząłem ćwiczyć dla masy i siły, ciekawi mnie, jak bardzo dam radę się rozbudować samą dietą i treningiem całego ciała czterema (bo jeszcze 2 mniejsze) hantlami 3 razy w tygodniu. Ale dzięki za opinię.
@Wkopanywykopany: nie idz w ten sposob na mase, bo z niej nie wyjdziesz, a jak juz to sie okaze ze miesni nie ma. Jak juz cos robisz to doloz do tego troche i beda efekty niezle. Masz bardzo duzo tluszczu, ja bym pierw to jakos zredukowal a pozniej znow na mase, bo obecnie to sie zatluscisz do cna a miesnie beda niewielkie
@brakloginuf: są mięśnie, bo to czuję jednak, siły też przybyło, a w tym świetle i pod tym tłuszczem tego nie widać. Cały kwiecień i cały listopad miałem po miesiącu przerwy, do tego doliczyć zachorowanie 2 razy w tym roku, to trochę masa spadała i musiałem nadrabiać. Ale i tak z efektów jestem umiarkowanie zadowolony.
@GhostTrick: właśnie mi uświadomiłeś, że to już chyba czas dołożyć jedną serię do wszystkiego. 3 ćwiczenia na plecy, 2 na klatę, 3 na barki, po jednym na biceps i triceps, dwa na brzuch, dwa na nogi i od 3 miesięcy wszystko robię metodą 3 serie po 15 powtórzeń. Robiłem po 3 serie dla zaoszczędzenia czasu, bo trening mi tak wychodzi 1.5 godziny, to pod koniec już ledwo się chce.
@vegetator21: aa ten. Szczerze, to nie jestem przegryw, nie uważam się za Takiego. Każdy coś dźwiga, mam małe sukcesy dzięki ciężkiej pracy nad sobą i wchodzę na tamten tag, by jakoś ludzi zainspirować do zmian i niepoddawania się, oni wszyscy są za młodzi na to, by się poddać zupełnie. Jeśli pomogę chociaż jednemu "przegrywowi", to warto.
@GhostTrick: no nie. Standardowo, pierwszy mi tyje brzuch. Wierz mi, do zdjęcia srogo napięty. Czytałem i słyszałem wielokrotnie, że 15% BF to optymalne proporcje. Może, gdybym został przy kalistenice, to by inaczej wyglądało, ale postępy były wolne no i mi się znudziła, np. Lubię bardzo robić rozpiętki, bench press, wiosłowanie hantlami itd. Ale np. nie znoszę robić pompek (tak, poprawnie wykonuję) a z podciągania wolę inverted row.
@GhostTrick: na brzuch robię V-sit z obciążeniem i czasem minutę deski do tego, jak pisałem wcześniej, każde ćwiczenie robię w 3 serie po 15 powtórzeń, przerwy między seriami robię po 1-15 minuty oraz 2 minuty przerwy pomiędzy ćwiczeniami.