Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@ziolowytomek: nie znam się, ale jak to stawiali to w komentarzach wszyscy pisali że te spawy to taka amatorka że aż strach.
No to Marcin stwierdził że to Kambodża i tu się tego lepiej zrobić nie da.
I to jest właśnie wolność. U nas takiej hali nikt nie oddałby do użytku, a w Kambo nikogo to nie obchodzi. Będziemy się martwić jak konstrukcja nie wytrzyma (czego oczywiście nie życzę) no ale
@Justyna16: W Europie żaden nadzór budowlany by tego nie odebrał, bo w razie późniejszego wypadku, nadzorca który to dopuścił idzie siedzieć. A majster po dostaniu #!$%@?, jeśli dalej by takie spoiny kładł, to oczywiście do zwolnienia.
@ziolowytomek: może nie zajmuje się tym (odbiorem czy jakością) ale wiem o co chodzi i jak powinno wyglądać.Ta rdza to mnie jeszcze zastanawia z jednego powodu.Tam zero norm , farby ołowiowe dostępne to nawet jakby było źle oczyszczony spaw to można to zamalować.Sam spaw to smarkanie nie spawanie.
@Justyna16: Jak miejscami jest BRAK SPOINY, to żadne malowanie nic nie da w wilgotnym klimacie. Woda doskonale penetruje zakamarki. Widziałem rdzewiejące ogrodzenia, malowane np chlorokauczukiem, który sam w sobie ma strukturę gumy i powinien dobrze zakonserwować element, ale dziurka w spoinie wystarczyła, żeby to po kilku latach spłynęło rdzą.