Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, potrzebuję oczyszczenia i zapraszam do tej podróży razem ze mną XD rozpoczynami save'a #footballmanager od dzisiejszego dnia, wyłączając mecz z Płockiem. Czy poradzę sobie dobrze? No jestem przekonany, że lepiej niż dotychczasowi parodyści XD

jedyna różnica jest taka, że mamy inną grupę w LE + mecz z Zagłębiem został już rozegrany i Legia go wygrała, ale te 3 pkt nie powinny zrobić potężnej różnicy.

Mój styl grania w FMa się różni dalece od typowego minmaxowania i zarządzania wszystkim osobiście - dużo rzeczy zrzucam na komputer, bardziej niż na atrybutach opieram się na formie gdyż uważam to za bardziej realistyczną formę grania. stosowane rozwiązania będą takie których działanie oczekuję w rzeczywistości, nie w FMie. będę dopisywał komentarze do tego wpisu na bieżąco, więc zapraszam. od jednego do drugiego komentarza może minąć zarówno 5 minut jak i godzina, lecz obiecuję że do rana jakoś przetrwamy ten sezon. w Ekstraklasie lub już poza nią XD.

Po dymisji MG, trenerem zostałem ja. Będę zarabiał 45k PLN miesięcznie i postaram się ogarnąć ten burdel. Nie grałem nigdy zawodowo w piłkę więc będę musiał przekonać do siebie szatnię. Zaraz sobie ustawię ksywkę i zapraszam do zapoznania się z sytuacją w klubie i oczekiwaniami prezesa.

ps ten ryj na miniaturce to model wygerenowany z mojego prawdziwego zdjęcia

ten wpis ma na celu dać minimum rozrywki komukolwiek z #legia kto się chce chociaż trochę odciąć od gówna które zaraz wypłynie po wizycie motywacyjnej u piłkarzy.

#legia
źródło: comment_1639344749FTRTucO7fO5EmhzOYOUK6b.jpg
  • 83
dobra, 60 minuta, zmiana koncepcji. 433 (Josue niezarejestrowany w LE nie wiem czemu ale #!$%@? w to)

Pekhart, Martins, Jędrzejczyk off
Ribeiro, Muci, Kastrati in

Ribeiro Wieteska Nawrocki Johansson - Muci Charatin Luquinhas - Kastrati Emreli Mladenović

musimy spróbować zagrać z nimi w piłkę

Muci wychodzi zmotywowany, Kastrati zesrany. Ribeiro wyjebka