Wpis z mikrobloga

@marsellus: no wlasnie nie. ja doskonale wiem, ze jak czegos nie upilnuje to moja wina ze nie upilnowalem. Co innego gdyby to bylo cos co zalezalo np. od procedur banku albo ich systemu ktory ma wade. Ale sory, nie jestem debilem zeby miec problem do banku bo sam zapomnialem albo pinu albo sie nie wylogowalem ze strony. Tak samo jak do szału nie doprowadza pytanei czy napewno chce wylaczyc program. NIE
@Cragir nie wiedziałem, ale to w sumie PSD2 o ile dobrze pamiętam dotyczy tylko systemow obsługiwanych przez klientów, ogólnie przepisy PCI DSS mają dodatkowe regulacje. Jak np zgodnie z OWASP ASVS sesja powinna trwać max 30 minut, tak dla apek bankowych musi być mniejsza. Do tego piję, że to nie tylko PSD2 narzuca timeout sesji
@oslet zupełnie nie złośliwie chciałbym zrozumieć jaka jest korzyść korzystania z więcej niż 2 kont (firmowego i prywatnego)?

A co do limitu 5 minut - obstawiam, że im mniej tym bezpieczniej, a 5 minut to czas wystarczający np. 99.9% użytkowników
@denerwujesie: priv wysłałem

@Leithain: w sumie to mam w 5 bankach ( ͡º ͜ʖ͡º) to jakoś tak naturalnie wychodzi, najpierw masz jedno, później zakładasz działalność, do działalności drugie, później oszczędnościowe trzecie, bo dobre oprocentowanie ma (miało, bo to lata temu, ale lubię je nadal mieć jako takie "zabunkrowane", bez podpiętej żadnej karty itd), później kantor aliora do wymiany walut, później konto dają Ci kolejne do
@oslet no w sumie trochę rozumiem. Jakiś czas temu pozakładałem konta dla promocji, potem trzymałem bo dawali jakieś 3% na lokacie.
A potem miałem tylko problem, by narobić płatności. Jedną karta na 200zł, drugą na 300, trzecią 5 dowolnych. No i wreszcie się wziąłem i pozamyklałem konta