Wpis z mikrobloga

właśnie policja do mnie oddzwoniła w sprawie patusów z góry. to policja #wroclaw, wiec aż nie wierzę, że się zainteresowali zgłoszeniem z numeru 112. dyżurna spytała się, czy zakłócenia dalej mają miejsce i mi powiedziała, że najpierw zajmują się przypadkami zagrażającymi zdrowiu i zyciu, ja powiedziałem że pozwolę sobie zadzwonić pod ten numer za pół godziny.
patusy z premedytacją utrudniają mi życie w dość spokojnej dzielnicy, a dzisiaj drą pysk na pół osiedla. przez prawie 2 lata jak wynajmuję mieszkanie to tylko oni wychodzą na balkon obwieszczać powrut na pół osiedla. o przystawianiu radia do rur od ciepła czy kupieniu megafonu swojej małej córce nie będę rozwijał.
czas wreszcie porozmawiać z dzielnicowym
#patologia
Pobierz sprawca_komfortu - właśnie policja do mnie oddzwoniła w sprawie patusów z góry. to po...
źródło: comment_1639262952rIkHeeeipgeNMRM1LYR98r.jpg
  • 15
@Szefu: chodzi mi tez o sprawę notorycznego budzenia w przedziale 5;30-7 skakaniem po podłodze i #!$%@? drzwiami, oknami, deską od kibla. czy zaangazowanie policji i pozew cywilny dałby radę? chciałbym zadośćuczynienie w granicach 10k, jestem w stanie wydac na to pieniądze.