Wpis z mikrobloga

Po tym co zobaczyliśmy w demie Matrixa wychodzi na to, że CDPR nie umie w engine. Można mieć realistycznie oddane miasto bez pop-up'u tekstur/modeli i bez tłumaczenia się, że "to sprzęt jeszcze nie dojrzał". Sprzęt jest, ale trzeba potrafić go wykorzystać. Wyobraźcie sobie jakby to wyglądało na PC, który przerasta mocą PS5 2-3 krotnie.
#matrix #ps5 #cyberpunk2077 #unrealengine
  • 12
@Angmac: tylko cp2077 nie działa dobrze ani na nowej generacji ani na starej. Tak naprawdę ta gra jest grywalna jedynie na PC.

A ten ich engine przeszedł przez piekło; grę niby kilka razy przepisywali, engine nie był dostosowany pod fpsy i tryb sieciowy. Hacki są koszmarne wręcz, dlatego nie potrafią tego ustrojstwa naprawić. Minął rok i patcha next-gen jak nie było tak nie ma i raczej szybko nie będzie.
@Angmac: Ja kupiłem XSX z cyberpunkiem stary i grałem jeszcze przed patchami które pogorszyły grafikę i powiem tak; gra w #!$%@? niedorobiona, grać się dało, ale raczej forma pewnego rodzaju masohizmu. Grę przeszedłem i wymieniłem na najnowsze AC, trochę wątpliwości było bo miałem nadzieję, że grę naprawią i dadzą tego patcha nextgenowego z drugiej strony wiedziałem że jak gra jest tak popsuta to nie jest łatwo ją naprawić.
@Angmac: W trybie wydajności gra była brzydka, w trybie jakości gra droppowała poniżej 30 fpsów czasami ale grać się dało. No przynajmniej nie wywalało konsoli jak na ps4/ps5. Tyle dobrego można powiedzieć o tej wersji :)

AC wygląda i działa dużo lepiej. Masz pełne 60 fpsów. Gra jest duuuuużooo ładniejsza i jest grywalna czego o cp2077 nie można powiedzieć. W CP2077 miałem bugi, że ktoś miał do mnie zadzwonić ale nie