Wpis z mikrobloga

Hej Mirki.
Mam pytanie.
Czy pracodawca może zdjąć zmianę jeżeli mam L4? Mam umowę zlecenie i opłacam chorobowe. Jestem na L4 i nagle patrzę że zmiany które mam na chorobowym są zdjęte. Czy tak można robić? Jaki jest sens opłacania chorobowego na zleceniu jeżeli takie praktyki mają miejsce?
#pytanie #praca #pracbaza #prawo
  • 9
@Simfecstio jakbyś nie miał mieszkania to właśnie byś szukał schroniska dla bezdomnych bo by ci na czynsz nie starczyło mimo że opłacasz składki
weź teraz L4 na dwa miesiące i dwa miesiące nie dostawaj pieniędzy
Jakbym nie miał mieszkania to bym wyemigrował stąd w #!$%@?


@Simfecstio: xD Co to za argument? Mieszkania nie można sprzedać? Przecież z takim kapitałem możnaby wyemigrować i żyć na lepszym poziomie na zachodzie na start niż ma większość poorlacków.
Nie oszukuj się. Nie wyemigrowałbyś. Jesteś z tym pierdziszewem związany sznurem zwanym mentalnością i strachem przed nieznanym. Nie oceniam, bo tak ma 90% ludzi
@niochland wiem. Ja mam taki charakter. Mieszkanie bym wynajął na najem krótkoterminowy. #!$%@? perfekcyjnie jest i w centrum xd ale hmm może jakbym z dziewczyną czy kimś. Samemu na pewno nie.
@niochland no tak jak napisałem. Zależy z kim xd mam tutaj całą rodzinę. Wszystkich kumpli i znajomych. Nigdy też pieniądze nie były dla mnie najważniejsze. Teraz mam problem taki bo nawet nie mam z kim zwiedzać xd hajs jest a nie ma z kim. Muszę trochę znajomych zmienić xd