Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

Tu mama Karolka. Dzisiaj mój synek przybiegł do mnie z płaczem, że dostał tutaj jakiegoś "banana", cokolwiek to znaczy. Jest bardzo tym wszystkim poruszony, zamknął się w pokoju i analizuje wykresy zachorowań na Covid, a zwykle tak robi przed napadami psychozy.

Jak zrozumiałam z tego co mówi, to nie może tutaj robić "postu", czy jakoś tak. To znaczy że nie może pisać?

Bardzo chciałabym prosić właściciela tego portalu, aby pozwolił Karolkowi pisać z kolegami - to była jedyna rzecz, która sprawiała mu radość. Zawsze po wizycie u psychiatry siadał na taborecie w kuchni, otwierał laptopa i tutaj pisał. Cieszył się i krzyczał "mame, zaorałem szura! Mame, zobacz, szur!" i pokazywał na monitor.

Teraz moje dziecko demoluje pokój, krzyczy, że krzywa zachorowań jest niekorzystna przez foliarzy i szantażuje mnie, bym zapisała go na następne szczepienie. Karolek jest otyły, a to już będzie jego siódma szczepionka w tym miesiącu i po prostu boje się, że coś mu się stanie.

Bardzo proszę, my te banany zwrócimy, tylko pozwólcie mu znów tu pisać, bo bez tego już całkiem pogorszy się jego stan mentalny.

Pozdrawiam,
Karyna

#koronawirus #szczepienia
  • 1