Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy padłem ofiarą zbiorowego trollingu czy coś po prostu mnie ominęło, ale nie wytrzymałem wczoraj pełnej godziny słuchając Wojewódzkiego w hejt parku. Człowiek, nad którym władanie przejęło jego własnego ego, niemal bez wdechu, rzuca banałami na lewo i prawo. Kuba podkreśla nieustannie swoją przewrotność, będąc przy tym do granic przewidywalnym. Opakowana rewolucja pełna pustych frazesów, ale pięknie zbudowana na barwnych cytatach znanych postaci.

--

Showbiznes (którego jest twarzą) zły, dziennikarstwo upadło, ponoć jestem gejem pedałem - wypytaj mnie o to (błagam), Latkowski pójdziesz siedzieć, ja się tylko bawię formą, życiem! Powiem ci coś Krzysztof, ale tylko i wyłącznie tobie, bo nikomu wcześniej nie powiedziałem niczego tak oczywistego. Ja rozumiesz, Krzyśku, ja KOCHAM zestawiać ze sobą nieoczywiste skrajności! Lil Masti i ElżbietaZapędowska, rozumiesz Krzyśku? Nieoczywiste! Zresztą jak, swego czasu, powiedział w rozmowie, mój przyjaciel (znam też Lewandowskiego i Szczęsnego - bardzo sympatyczni mili goście, Krzyśku) David Foster Wallace - "Nie dość, że zostałeś z połową zaledwie zamierzonego pierwotnie oktetu - i to z połową, powiedzmy sobie szczerze, naciąganą i niedoskonałą"......... xD

--

Czytając "Moją osobę" Łukasza Najdera byłem zdegustowany przez rant Wojewódzkiego, któremu autor poświęcił jeden z rozdziałów. Po pierwsze dziwiło mnie to, czemu w ogóle poświęcił mu uwagę, a po drugie - czemu potraktował go tak ostro. Teraz, kiedy tracę czas na pisanie tego posta, rozumiem doskonale.

#wojewodzki #kanalsportowy #hejtpark #shitwykopsays
źródło: comment_1639215482rxnhNf8IJ4bOrZTOWvWP1o.jpg
  • 45
@jarzabek: Ja się z Tobą kompletnie nie zgadzam. Uważam, że jest kompletnie nieszablonowym człowiekiem z przeogromną wiedzą i co ciekawe jest na bieżąco z nowymi trendami, czego nie oczekiwałbym od kogoś w jego wieku . Może to żaden dowód, ale jak jesteś na Ty z Olbrychskim, Zanussim, Michnikiem to raczej musisz być uznawany za kogoś wartego uwagi. Ego ma jakie ma, pytanie czy to nie jest jakies złudzenie wykreowane przez jego
oktetu


@jarzabek: na yt jest viralowy wykład Wojewódzkiego z jakiejś uczelni. Strasznie tam pompatycznie przemawia o tym jak istotne jest dziennikarstwo, w sumie opisuje bardziej dziennikarstwo śledzcze, wiedząc tym samym, że więszkość z tych studentów będzie przepisywać Reutersa XD

Do tego sam prowadzi najgorszy program w historii telewizji w którym próbuje być śmieszny, łapać za słówka, ogólnie dno dna.
Do tego sam prowadzi najgorszy program w historii telewizji w którym próbuje być śmieszny, łapać za słówka, ogólnie dno dna.


@Nie_bo_ty: mocne słowa xD Typie nikt w tym kraju nie zaprasza takich ludzi jak on i tak z nimi ciekawie nie rozmawia.

Oczywiście, ze #!$%@? sa wywiady z jakimiś dupami z Randki na wyspie, czy #!$%@? lil masti.

Ale gadka z Sewerynem, Holland, Zanussim, aktorami pokroju Kuleszy itd. to ciekawa i
@jarzabek: po czesci prawda jest taka ze ten motloch sie go boi jako resortowego dzieciaka i typ ktory siedzial tam z nim 2 godziny bal sie zadawac mocne pytania albo powiedziec skoncz #!$%@?. jego pozycja jest zawsze uprzywilejowana

wiec sie zbytnio nie dziw dlaczego msciwy facet rozpamietuje tych ktorzy sie mu postawili, malo kto jest zdolny bo jest odgorny przykaz zeby go nie zaczepiac
@Nie_bo_ty: spoko, to jedna część twojej opinii - nie podoba ci się forma. Ale masz kogoś lepszego żeby mówić, ze najgorszy? To jest tak abstrakcyjnie daleka opinia od możliwej do wyobrażenia sobie obiektywnej prawdy, ze wychodzisz na #!$%@?ętego wolnomyśliciela. Masz takie prawo, ale wygłaszasz skrajnie kontrowersyjne sądy, fajnie byłoby mieć je czym poprzeć.

Można mówić, ze nie wiem, Paciorek lepiej rozmawia na youtube? Stawiszyński lepiej dyskutuje w radiu? Najsztub? Kędzierski? Nie
@jarzabek: Wojewódzki ma swoich fanów, którzy go regularnie oglądają i to normalne, że go chwalą. Jest też wiele osób, szczególnie młodych, dla ktorych to był pierwszy kontakt z dłuższą formą z Wojewódzkim. Ja jego programy, jeszcze na polsacie, zaczynałem oglądać będąc nastolatkiem. Jest dokładnie tak jak piszesz, jego przewrotność jest do bólu przewidywalna, a jego praca to ciągłe tworzenie swojego wizerunku jednocześnie udając, że zupełnie nie jest to jego celem.

Większośc
@rafalkosnozawszenapropsie: nie mogę się z tobą zgodzić. Nie dosłuchałem nadal drugiej połowy rozmowy (pomimo podjęcia próby), ale wystarczyło wisieć na słuchawie i wstrzelić się w porę, aby móc powiedzieć: Kubo (jesteśmy na Ty), pozwól, że posłużę się sformułowaniem, które przy szklance brendy powiedział mi niegdyś świętej pamięci Himilsbach: "Swojego czasu, drzewiej gdy jeszcze jedna para butów była luksusem, a na odwagę wołaliśmy rachmistrz czy komornik, mój przyjaciel po fachu, Jerzy Trela,
@Petnacior: prestiżowa znajomość to może być z jego bratem :D


@RunAway268: To już jest tak oklepane. Michnikowi można wiele zarzucić, ale jak ktoś będzie się #!$%@?ł o to kim był brat, to świadczy jedynie o braku jakiejkolwiek wiedzy i powtarzanie tych samych banałów co przeciwne strony polityczne do Michnika
@Petnacior: jak zaczyna zdanie od "pytam poważnie, bo ty jesteś...[...]... nie sądzisz, że... [jakiś banał]?" to wiedz, że będzie to słabe. Z większością!

Cytowany tekst...

@Nie_bo_ty: Tu się zgodzę, że pytania tendencyjne są trochę irytujące, ale z drugiej strony wydaję mi się, że inaczej nie da się wydusić jakiś sensownych odpowiedzi od "gwiazd" , które są przyzwyczajone do tego , że dziennikarz wchodzi im w dupę i przygotowuję pytania pod
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Petnacior: wszystko co mówisz można podsumować słowem "był"
Był za czasów idola.
Teraz ta cała jego szopka i sposób bycia sa na tyle żałosne że od dawna stracił 70 % widowni.
Czasem się zastanawiam czy narkotyki mu tak nie zryly bani. Dawniej nawet w swoim programie nie bał się konfrontacji bo wiedział że nikt go nie zagnie.