Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy padłem ofiarą zbiorowego trollingu czy coś po prostu mnie ominęło, ale nie wytrzymałem wczoraj pełnej godziny słuchając Wojewódzkiego w hejt parku. Człowiek, nad którym władanie przejęło jego własnego ego, niemal bez wdechu, rzuca banałami na lewo i prawo. Kuba podkreśla nieustannie swoją przewrotność, będąc przy tym do granic przewidywalnym. Opakowana rewolucja pełna pustych frazesów, ale pięknie zbudowana na barwnych cytatach znanych postaci.

--

Showbiznes (którego jest twarzą) zły, dziennikarstwo upadło, ponoć jestem gejem pedałem - wypytaj mnie o to (błagam), Latkowski pójdziesz siedzieć, ja się tylko bawię formą, życiem! Powiem ci coś Krzysztof, ale tylko i wyłącznie tobie, bo nikomu wcześniej nie powiedziałem niczego tak oczywistego. Ja rozumiesz, Krzyśku, ja KOCHAM zestawiać ze sobą nieoczywiste skrajności! Lil Masti i ElżbietaZapędowska, rozumiesz Krzyśku? Nieoczywiste! Zresztą jak, swego czasu, powiedział w rozmowie, mój przyjaciel (znam też Lewandowskiego i Szczęsnego - bardzo sympatyczni mili goście, Krzyśku) David Foster Wallace - "Nie dość, że zostałeś z połową zaledwie zamierzonego pierwotnie oktetu - i to z połową, powiedzmy sobie szczerze, naciąganą i niedoskonałą"......... xD

--

Czytając "Moją osobę" Łukasza Najdera byłem zdegustowany przez rant Wojewódzkiego, któremu autor poświęcił jeden z rozdziałów. Po pierwsze dziwiło mnie to, czemu w ogóle poświęcił mu uwagę, a po drugie - czemu potraktował go tak ostro. Teraz, kiedy tracę czas na pisanie tego posta, rozumiem doskonale.

#wojewodzki #kanalsportowy #hejtpark #shitwykopsays
j.....k - Nie wiem czy padłem ofiarą zbiorowego trollingu czy coś po prostu mnie omin...

źródło: comment_1639215482rxnhNf8IJ4bOrZTOWvWP1o.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jarzabek: Ja się z Tobą kompletnie nie zgadzam. Uważam, że jest kompletnie nieszablonowym człowiekiem z przeogromną wiedzą i co ciekawe jest na bieżąco z nowymi trendami, czego nie oczekiwałbym od kogoś w jego wieku . Może to żaden dowód, ale jak jesteś na Ty z Olbrychskim, Zanussim, Michnikiem to raczej musisz być uznawany za kogoś wartego uwagi. Ego ma jakie ma, pytanie czy to nie jest jakies złudzenie wykreowane przez
  • Odpowiedz
oktetu


@jarzabek: na yt jest viralowy wykład Wojewódzkiego z jakiejś uczelni. Strasznie tam pompatycznie przemawia o tym jak istotne jest dziennikarstwo, w sumie opisuje bardziej dziennikarstwo śledzcze, wiedząc tym samym, że więszkość z tych studentów będzie przepisywać Reutersa XD

Do tego sam prowadzi najgorszy program w historii telewizji w którym próbuje być śmieszny, łapać za słówka, ogólnie dno dna.
  • Odpowiedz
@RunAway268: no trochę tak , ma 11 orderów i pisał do der spiegel, le monde,liberation,the new york ,the washington post. Założył Gazete Wyborczą i Agorę , mam to w dupie jak go oceniasz, ale co jak co znajomość z nim to jest pewnego rodzaju prestiż.
  • Odpowiedz
@januszerka: ale pierdoły gadasz -.- od 2008 pisze w "polityce" , i przeprowadził wywiady z olbrzymią ilością osób typu Holland, Michnik itp itd. Można go nie lubić, ale nie można nie doceniać, bo doświadczenie ma jak mało kto.
  • Odpowiedz
@Petnacior: nie zesraj sję, ojoj ktoś nie lubi starego komucha michnika pojadę mu od ameby na pewno mu pojdzie ostro w pięty :D no ale czego się spodziewać po typie, ktorego jedyną aktywnością od 3 miesiecy jest branie w obrone typów pokroju powiatowego i michnika, ależ musisz być czujny XD
  • Odpowiedz
Resortowe dziecko jakby nie patrzec ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie szanuje jednak za to ze byl w komisji w Jarocinie ktora wybierala kapele
  • Odpowiedz
@RunAway268: nie chodzi o to , istota naszej rozmowy jest całkiem inna. Sprułeś się, bo napisałem, że Michnik jest prestiżowy, a potem się zagoniłeś w kozi róg i zakręciłeś dookoła.
  • Odpowiedz