Wpis z mikrobloga

@cirilla1989: aplikacja gdzie aby wyłączyć budzik potrzeba rozwiązać jakieś zadanie, zawsze to dłużej dzwoni budzik, ustawić na najwyższy poziom trudności, zapewne sama nie rozwiąże jeśli jest młoda.
@robertx: Obecnie w domach dziecka nie spotkasz więcej jak 3 osoby w jednym pokoju, standard to dwójki, nie więcej. To nie czasy baśniowych sierocińców.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cirilla1989: ja mam budzik, który da się wyłączyć dopiero po rozwiązaniu 3 zadań matematycznych. Bez tego wyłączam alarm przez sen.
W twoim przypadku możesz sobie ustawić jedno proste dodawanie.
  • Odpowiedz
@cirilla1989: uciekający budzik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Albo stary dobry budzik z dzwonkiem. Mój syn się zachwycił budzikiem, że taki piękny i błyszczący i zabrał do swojego pokoju. Następnego dnia godzina 6:30 i nagle DRRRRDRRRDRRRRR tak głośne że obudziłoby zmarłego, po ułamku sekundy wrzask młodego JEZUS MARIA!!! i odgłos sugerujący skok przez pół pokoju xD Już nie zasnął tego poranka ( ͡~ ͜ʖ ͡
enron - @cirilla1989: uciekający budzik ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Albo stary dobry budzik z dzwon...
  • Odpowiedz
po jednym sygnale w tel żeby nie chodzić do szkoły (opiekunowie nie wstają przez to bo zasypiają)


@cirilla1989: to nie mogą sobie włączyć budzika w telefonie i położyć w wybranym miejscu? xD Wychodzą z domu czy tylko jak im dziecko pozwoli?
  • Odpowiedz