Wpis z mikrobloga

@cirilla1989: Pytanie na Internecie jak rodzice mają sobie poradzić ze swoim, 7-letnim dzieckiem gdyż nie potrafią ogarnąć wstawania przed nim na dzwoniący budzik?
Życie pisze najlepszy scenariusz nadchodzącej idiokracji.
  • Odpowiedz
dziecko chodzi do szkoły, nie ma swojego pokoju tylko wspólny ze starymi? To zgłoś do mopsu, niech ją zabiorą z tej patologii.


@cotidiemorior: sugerujesz, że wszystkie dzieci w wieku szkolnym bez oddzielnego pokoju to patologia którą należy zgłosić do mopsu?
  • Odpowiedz
@cirilla1989: Aplikacja Sleep As Android. Można ustawić blokady na wyłączenie budzika - jakieś proste (albo i nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) zadanie do wykonania. Sam sobie ustawiłem prostą blokadę tylko po to żeby jednym ruchem ręki nie dało się wyłączyć dzwonienia. Tych zadań jest kilka do wyboru i z tego co pamiętam da się doinstalować więcej.
  • Odpowiedz
Tak sobie teraz czytam i co ja mam wam powiedzieć? Ja bym małolatę ustawiła do pionu, ale to już nie moja wina, że matka nie potrafi być konsekwentna...
  • Odpowiedz
@cirilla1989: Wiem że to nuda co teraz napisze, ale może problem tkwi w szkole. Pamietam jak byłam dzieckiem, to wręcz czekałam kiedy wyzdrowieję, żeby wreszcie spotkać wszystkie dzieciaki ze szkoly. Może powinni pogadać, czy aby na pewno w szkole jest fajnie?
  • Odpowiedz