Wpis z mikrobloga

Mirki, jakieś narzędzie do "planowania spotkań" czy coś tego typu? Żeby np w 3-4 osoby ustalać czas wspólny, kiedy wszyscy mają czas? Taki jakby kalendarz czy coś w tym rodzaju?

Chodzi mi o to, że na przykład zaznaczam, że w danym dniu mam wolne 10:30-15:00 albo ze jestem zajęty 8:00-10:30 i 15:00-20:00? I wtedy te pozostałe osoby też sobie zaznaczają tak cały tydzień czy nawet miesiąc i widać że np w dniu 15 grudnia maja czas wszyscy miedzy 13:00-15:30? Albo jak potrzebna mi jest tylko np jedna z tych osób, to widzę że mamy wcześniej obydwoje czas, dajmy na to od 11?

#organizacja #produktywnosc #samorozwoj #zarzadzanie #zarzadzanieprojektami #rozwojosobisty
  • 7
@Wychwalany: spoko, widze że można utworzyć spotkania, ale chodziło mi o pełny kalendarz, zeby każdy sobie na cały miesiąc zaznaczył kiedy ma wolne. I na tej podstawie dopiero by sie umawiało - w sensie terminy do wspólnej pracy nad projektem.

EDIT: w samej aplikacji nie musi być "umawiania się" - ważne jest, by po prostu widzieć graficznie to, kiedy mają wszyscy czas w tym samym momencie, aby ugadywać się już we
@lukasj: Tak, poszukaj udostępniania kalendarza, wtedy zobaczysz podglad, jeżeli uzyszkodnicy udostępnia to nawet widać kto wtedy ma jakie spotkanie, jak udostępnia to sobie odhaczasz czyje kalendarze chcesz widzieć. Generalnie jednak chyba warto zaimplementować teamsa, opcje kolaboracji rozwinęli bardzo. Apka jest przyciężka ale zawsze to softwarowy client nie te cholerne mulace webaplikacje.
Do jednego spotkania w tygodniu google kalendarz spokojnie wystarczy myśle, do tego collabo na gdocsach - ale tu znowu office online wymiata. Jak macie studencka licencje to darmo chyba , nie wiem jak normalnie.