Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy skąd mam wiedzieć że trening był dobry?

Robię na maszynach w Calypso do upadłego, są delikatne zakwasy bo dopiero zaczynam, ale czy jak się przyzwyczaję to co mocny trening jakieś zakwasy powinny być czy coś?
  • 7
redukcja i rzeźba


@richr: to to samo

Trening pewnie robisz #!$%@?, sylwetkowo przemyślane pompowanie na maszynach może być w miarę OK, ale bez podstawowej wiedzy ciężko będzie Ci ułożyć plan z odpowiednim doborem ćwiczeń pod całe ciało.
@richr: weź sobie trenera jak się boisz wolnych ciężarów, machanie sztangą sprawia większą frajdę niż maszyny plus większość planów treningowych jako core mają ćwiczenia wielostawowe na wolnych ciężarach. Nie chce mi się pisać dokładnie co i jak, polecam ebooki ekipy wk jeśli chodzi o podstawy bo na Twoim poziomie to będzie ogrom nowych informacji.
@Karolak01: ja ich osobiście nie lubie, nie oglądam i ich kanał yt (i ich inne przedsięwzięcia) omijam. Jednak nie jestem całkowicie negatywnie do nich nastawiony, ich ebooki są naprawde wartościowe dla osoby takiej jak autor posta, który nie wie gdzie i jakich informacji szukać. Po co mam mu pisać jeden komentarz co i jak ma robić, skoro są gotowe ebooki, które opiszą to zagadnienie lepiej i dokładniej niż ja w jednym