Wpis z mikrobloga

@Hunter94: #!$%@? byś zrobił, taka prawda. Nie szanuje, bo jest oparte na domysłach i wpisach z facebooka. Tyle samo wiarygodnych danych jest w moim porannym pierdzie. Dajcie jakieś dane, minęły 4 dni więc zakładam, że sekcja już się odbyła i wynik testu covid też mamy. No i pytam znowu, co z dziewczyną skoro w jakiś magiczny sposób łączycie te dwie śmierci?

@wiem_wszystko: Typie, co roku w chij osób umiera na
@Hunter94: w takiej mniejszości, że sondaże pokazują ponad 50% poparcie dla „segregacji sanitarnej”. #!$%@? mam w maseczki tam gdzie nie mam żadnej mocy żeby ich wymagać, chcesz to noś, tylko nie manipuluj w necie wyssanymi z dupy „szokującymi” newsami. Do mnie do firmy bez maseczki nie wejdziesz, inni przedsiębiorcy niech sobie ustalają swoje zasady, nie moje zabawki. Wkurza mnie po prostu, że ktoś wrzuca i wykorzystuje smierć dwóch młodych osób do
@Tetsuya: Ta zielonka to już trylogia na wypoku, mam pomysł na taki eksperyment myślowy, ja ze swojej strony będę pisać tylko fakty a ty wyciągniesz wnioski i je napiszesz ( albo ktokolwiek komu by się chciało). Na początku tego roku umar mi dość nagle ojciec, wylądował w szpitalu i 2 tygodnie później w nim zmarł, pod koniec 2020 się zaszczepił - są to 2 autentyczne fakty i teraz czekam na wyciagniete