Wpis z mikrobloga

@arinkao: Skoro każą brać Apap to chyba nie takie groźne to przeziębienie? Z drugiej strony wolę Gripex chociaż właśnie ostatnio myślałam, że to przeziębienie a pomógł Sudafed. Grunt to prawidłowo wykryć chorobę. Kaszel suchy czy kaszel mokry itd
@Opportunist: Palacze i otyli powinni sie tym bardziej mieć na baczności. Wiesz, jak ludzie chorują od lat, także młodzi na różne choróbska, serce, nerki, cukrzycę, nowotwory, głupie stany zapalne i cysty to oni w ogóle sie nie zastanawiają tylko się wszyscy zaszczepili bo ufają lekarzom i dla nich covid byłby zabójstwem.
Jaka to jest #!$%@? choroba, masz symptomy, za chwile nie masz i wracają za dzień, dwa nasilone i tak w
@Opportunist: Nie martw sie tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteś silna i żadna z Ciebie palaczka, ale ja nic nie doradzam, wiem jak ja przeszłam to w listopadzie i tyle. Na wykopie wszystko jest wyolbrzymiane, póki co znam wiecej osób które chorowały i sie bały że zejdą i żadnej która się zaszczepiła i umarła od szczepienia. Chociaż takie rzeczy pewnie też sie dzieją na jakąś mała skalę.
Jakbyś brała antybiotyk to później byś nie mogła się zaszczepić bo szczepionka by już nie działała :3


@Opportunist: Jakbym dostała antybiotyk to po 5 dniach wstałabym na nogi a nie zdychała 16 dni jedząc gówno-ibuprofenum ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli sytuacja by sie powtórzyła to na 100% załatwię antybiotyki, choćby prywatnie albo za łapówkę.
Przecież kupa osób jest już po 3 dawce


@GryzeKisiel: Napieraj z danymi. Jaki procent społeczeństwa zakwalifikowanego do przyjmowania preparatów ekesperymentalnych na koronagrypę przyjął 3 dawki.
@arinkao: No ciężko jest bo straszą z dwóch przeciwnych stron :/ idzie zwariować.

Ale nie mogłabyś iść na kwarantannę ani się zaszczepić i statystyk by nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°) :p jestem szurem i covidianem w jednym xD