Wpis z mikrobloga

@taktoto: a znasz szczegóły? Zaraz się okaże, że był to wypadek albo inne zdarzenie losowe. Ale oczywiście, dwie osoby umarły w tym samym dniu z wielkiej uczelni i to musi być związane ze szczepieniami. Jezu jak wy macie nasrane w głowach to dramat
  • Odpowiedz
@taktoto: No jakie więcej informacji? Sobota, 2 „nagle” zgony studentów w tym samym wieku, zero informacji (co zrozumiałe, nie każda rodzina życzy sobie żeby mówić dlaczego umarło ich dziecko).

Równie dobrze mógł to być wypadek samochodowy, atak obcych albo zwykły przypadek. Ale wy już wiecie, że to szczepienia. No aż ciężko uwierzyć jak można być tak naiwnym i mieć tak sprany mozg antyszczepionkową narracją
  • Odpowiedz
@Naparstek: jak bardzo jest wiarygodne to co piszą rodzice zmarłego? uwierzyłbym jakbym zobaczył jakąś dokumentację medyczną bo tak to tylko znalezienie prostego i zrozumiałego winnego żeby poradzić sobie ze stratą
  • Odpowiedz
@taktoto: @Hunter94: @Naparstek: NZK u sportowca, ale matka już wie że to szczepionka. Zero informacji kiedy był szczepiony, czy wynik covid był negatywny, co wykazała sekcja. A co z dziewczyną? Łykacie jak pelikany. Wyrazy współczucia dla rodziny ale bez kitu z tym szczepieniem. Jeśli koleś w dzień turnieju albo dzień przed przyjął szczepionkę i mimo złego samopoczucia nie zrobił sobie przerwy to też głupota, organizm jest
  • Odpowiedz
sprany mozg


@GryzeKisiel: i kto to pisze xDDDD covidziarz, który zamiast śniadania połyka propagandę z tvnu, ha tfu, wszystko tylko nie magiczny eliksir, przecież on jest w 100% bezpieczny
  • Odpowiedz
@szypko: a no tak najlepiej zwyzywać od szurów, że to pewnie jakiś wypadek itp a dajemy komentarz matki to już dokumentację medyczną chcesz. Przecież lekarz, który by wpisał zgon po szprycy w kartę zgonu już może pakować manatki bo go izby dojadą. Nie ośmieszaj się już więcej.
  • Odpowiedz
@GryzeKisiel: matka pisze że wymusili szczepienie, wykresy jasno pokazują nienaturalny wzrost śmierci młodych sportowców a taka gnida będzie z zielonego multikonta spamować że fenta albo opony mózgowe... gdzie jest moderacja...
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: gdzie ja napisałem że fenta czy opony mózgowe? Napisałem że mógł to być równie dobrze wypadek. Typie, NZK u sportowców to nie jest nic aż tak rzadkiego, ale wy się już zesraliście. No, wołaj moderację
  • Odpowiedz