Wpis z mikrobloga

  • 1469
Mircy- nietypowe #rozdajo

Do wygrania używany może z 200h pad od Xbox360 wraz z adapterem do bezprzewodowej łączności z PC.

Zasady: udział biorą wszyscy plusujący, włącznie z zielonkami które założyły konto przed opublikowaniem wpisu.
LOSOWANIE 08.12.2021 W GODZINACH POŁUDNIOWYCH (PEWNIE OK 17:00)

Czemu? U córki znajomego wykryto w pniu mózgu guza który kwalifikuje się wyłącznie na operację w St. Louis w USA. Przy okazji rozdajo, mam nadzieję, że zbiórka nabierze rozgłosu i choćby 10 osób wpłaci głupie 5 złotych. Człowiek jest tak bezsilny w obliczu takich sytuacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na ten moment na już potrzebne jest 2 miliony złotych, docelowo aż 9 milionów PLN.

Link do zbiórki dla Arianki:
https://www.siepomaga.pl/arianka

MIRCY, LICZĘ NA WAS.

#pcmasterrace #gry #xbox #playstation #komputery #pc #grajzwykopem #rozdajo #polska #zdrowie #nowotwory #pomagajzwykopem
I chyba się nie obrazicie jak na potrzeby tego posta niepoprawnie użyję tagu #heheszki dla zasięgu.
Pobierz
źródło: comment_1638879143xjvWSyykCuIHsZZN16lS4l.jpg
  • 99
@m76859 . To metoda, którą stosuje się wyłącznie u dzieci. Żaden dorosły, by jej nie przeżył – nikt, poza dzieckiem, nie ma tak silnego organizmu… Po zakończonym leczeniu, organizm jest całkowicie wyczyszczony. 

Totalna bzdura

W opisie ze naswietlania dzieciom sie nie robi bo za male, a potem ze chemia celowana ok. Belkot.

Guz 4 stopnia. Z calym szacunkiem - ale to jak wyrok
@m76859: To jest dopiero biznes, jedno miejsce na ziemi w którym można dane schorzenie zoperować i to za niezłe pieniądze, uważam że medycyna (ale jakaś specjalizacja chirurgii albo inne tego typu a nie pielęgniarstwo) to jedyny kierunek na studiach gdzie warto się w cholerę mocno przykładać, nawet jako prawnik czy programista na studiach tyle to nie da, bo jako prawnik potrzebujesz mieć też dobre plecy i zbudowany charakter, jako programista musisz
@m76859: Co takiego maja w St. Louis ze tylko tam możliwa jest pomoc? Bo z doświadczenia wiem ze amarykanska służba zdrowia jedyne co ma do zaoferowania to złudna nadzieje. Pan płaci Pan ma. W Polsce zrobią to samo No chyba ze nie ma to sensu to powiedzą wprost. Tam ci nikt nie powie ze nie ma sensu, zapłacisz zrobią co chcesz. Oczywiście mam nadzieje ze w tym przypadku jest inaczej.